Treść opublikowana przez lukio
-
[ALL B7] 18 x 8j e5 35 245/40/18 Pomocy !
Jak w temacie. Zalozylem felgi i jak sie okazuje obcieraja ! zawieszenie seria z sprezynami 1be. Co radzice ? odboje ? ;/
-
[ALL B7] B7 235/30/20 jakie "zawieszenie" bedzie najlepsze ?
Et 35 8,5 cala szerokosci
-
[ALL B7] B7 235/30/20 jakie "zawieszenie" bedzie najlepsze ?
Witam ! Zabieram sie do obnizenia auta lecz nie wiem co ladowac. Najlepszym rozwiazaniem bylby pewnie Gwint z regulacja wysokosci i twardosci ale wiadomo ile on kosztuje. Chce obnizyc ale zeby nie bylo za twardo. springi eibacha dadza rade ?
-
[ALL B6/B7] Listwy drzwi s4 zamienniki
Zakładał ktoś, badź widział jak leżą te listwy w realu ? http://allegro.pl/audi-a4-8e-s4-s-line-b6-b7-listwy-na-drzwi-nowos-i1430488443.html
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
Nie nie, ten dekor juz taki byl.
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
Nie nasiedzal sie w klubie tylko szukam 3.0 quattro [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 14:08_________________________________________________ 235/30/20 slonce wyszlo to juz korci zeby zalozyc ale poczekam jeszcze jak na ulicach z 3 dziur zrobi sie jedna
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
Ile Siądzie auto na samych sprezynach od s-line ?
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
Dywaniki nowe juz sa Jezeli chodzi o te lustra od b8, troche za duze ale juz chyba zostana, tak jak i ledy, mi sie podobaja
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
Jak narazie mam tylko takie foto przyjdzie wiosna to sie wszystko zrobi [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 15:32_________________________________________________Brakuje Q szczegolnie teraz a a jezeli chodzi o moc to 180km i 360nm
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
Takie kupilem. Wiec pod siebie nie robilem. Grill tez mi nie podchodzi. A na 20calach mam nadzieje ze dam rade
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
WITAM ! OD NIE DAWNA JESTEM POSIADACZEM TEGO OTO AUTA. WYPOSAZENIE -bi-xenon -tempomat - manualna 6 biegowa skrzynia - 8x Air Bag - tempomat - klimatronik 2-strefowy - lustra od B8 - podłokietnik przód + tył - ledy od rs6 - kierownica rs4 - fotele rs4 - nawigacja - chip tuning ecuprojekt Plany - dokladka tyl s4 - ledy tył - alu 20 cali (juz w drodze) - gwint KW - lotka na tylna szybe
-
[ALL B7] 235/30/20
Za Zawiecha seria. ale trzeba zastanowic sie nad gwintem
-
[ALL B7] 235/30/20
Witam ! jezdzil ktos na 20 cali szerokość 8,5' ET35 ? Wchodzi to na b7 ? na oponie jak w temacie ?
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
mobi Tobie udalo sie to zamontowac ?
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Znacie kogos we Wroclawiu kto bawi sie takimi rzeczami ? Bo musze u siebie zrobic ale swoich rak wole w to nie ladowac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich !