-
[ALL B5] Tuba w tylny boczek w bagażniku
no to próbuj i się potem pochwal co i jak. U mnie wyszło fajnie i estetycznie. A w tej chwili co masz na pokładzie????
-
[ALL B5] Tuba w tylny boczek w bagażniku
Po lewej stronie nie ma miejsca aż tylee bo napęd masz i napewno nie wiejdzie chyba że troche skrzynke inaczej skonstruujesz.
-
[ALL B5] Tuba w tylny boczek w bagażniku
ale widze że ty masz quatro więc ciężko to tam wsadzić bo nie masz miejsca już próbowaliśmy wkładać na zlocie do QUATRO NIE wchodzi
-
[ALL B5] Tuba w tylny boczek w bagażniku
nie bo ładnie gra więc nie potrzeba żadnych wygłuszeń i tak tam jest taka (ale gąbka) czy coś takiego
-
[ALL B5] Tuba w tylny boczek w bagażniku
Pochwal się fotkamii
-
[ALL B5] Tuba w tylny boczek w bagażniku
U mnie to jest w miare na ciasno i od tyłu skrzyni miałem żep przyklejono który trzyma jak diabli
-
[ALL B5] Tuba w tylny boczek w bagażniku
Prawy schowek ci zostanie a lewy musisz poświęcić. Ale apteczke możesz tam zmieścić lub inne pierdoły.
-
[ALL B5] Tuba w tylny boczek w bagażniku
No to tak siedzi tam głośniczek MAC Audio SX 10" moc 800Watt 25cm średnicy. Litraż tuby to około 32\35 litrów. Mebrama pieknie ręcznie szyta, a nie klejona jak inne. Bardzo duży skok głosnika.
-
[ALL B5] Tuba w tylny boczek w bagażniku
Sam to robiłem. Tuba z głośnikem cena 300zł na piwo spuszcze. bez przeróbek.
-
[ALL B5] Tuba w tylny boczek w bagażniku
Wiatam kolego ja mam cos takiego do sprzedania . http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c59f45ce2e70c59f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e142b3849daf77ac.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eea32cef494cbdd9.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Sprzedam Koledzy subwoofer\ tube audi a4 b5 avant moc 800watt bardzo atrakcyjny wygląd gg7376869 to takie moje krótkie przywitanie.
ArturVip
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta