-
Co sądzicie o tym zestwawie na tył????
TARCZE KLOCKI ŁOŻYSKA TYŁ AUDI A4 B5 97- (3238743366) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Nadszedł czas na wymianę tarcz oraz klocków, szukałem troszkę i tak mnie nurtuje ten zestaw. Zwracam się o pomoc, warto kupić????
-
[B5 AJM] OLEJ A SILNIK
Dzięki za odpowidzi zakupiłem juz oliwe MOTUL SPECIFIC VW 505.01 i cały asortyment plus klocki na tył i w sobote wymiana
-
[B5 AJM] OLEJ A SILNIK
czy MOTUL 8100 X-CLEAN C3 5W40
-
[B5 AJM] OLEJ A SILNIK
przed zmianą nie było ubytków ale za to teraz sie pojawiły choc nie wielkie. Dzieki za pomoc
-
[B5 AJM] OLEJ A SILNIK
WITAM Panowie 5tys kilometrów temu wymieniałem olej (silnik AJM), "SUGEROWAŁEM SIE PRZEBIEGIEM" 247... tys i zalałem 10w40 . Po czym zacząłem sie wgłębiac w temat i pytac i okazało sie żę te silniki powinny miec olej o paramatrach 5w40 . Moje pytanie jest takie CZY MOGE WRÓCIĆ DO POPRZEDNICH PARAMETÓW OLEJU???? Proszę o pomoc
-
[ALL B6] Problem z kontrolką poziomu oleju
Dzięki za info będę kombinował
-
[ALL B6] Problem z kontrolką poziomu oleju
WITAM!!!! PANOWIE OSTATNIO POJAWIŁA MI SIĘ INFORMACJA O POZIOMIE OLEJU. MOJE ZANIEDBANIE ALE ZARAZ ZATRZYMAŁEM AUTO I OLEJ UZUPEŁNIŁEM. PO SPRAWDZENIU STANU OLEJU KTÓRY BYŁ WSIADŁEM DO AUTA I TU MOJE ZASKOCZENIE. PO KAŻDYM ODPALENIU AUTA KONTROLKA ZNOWU SIĘ POJAWIA. WIĘC CO JEST NIE TAK???? PROSZĘ O POMOC
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich