Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawloxx90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawloxx90

  1. Czyli sprężarka podchodzi mówisz, wiązka tylko i wyłącznie z tego samego rocznika czy może chodzi tylko o przedlift - polift ??
  2. sprężarka mówisz a instalacja ??
  3. Witam, czy są jakieś różnice w klimatyzacji od slinka 1,6 a 1,9 tdi?? mówimy o A4 B5. Mam AFN'a bez klimy, a jest okazja kupić kompletną od ADP (1,6). Jest sens w nią inwestować?? Nie chce mieć w lecie szklarni więc trzeba już zacząć myśleć nad gratami. Jeżeli był taki temat to z góry przepraszam, ale nie jestem mistrzem szukania. Za wszelkie sugestie i odpowiedzi dzięki
  4. U mnie Lemy 118 sztuka!! a Febi 80 zeta, szukałem kolego w wyszukiwarce ale jakoś nie znalazłem.
  5. Witam, padły mi końcówki drążków kierowniczych, w zasadzie jedna ale wiadomo wymieniamy dwie. Teraz moje pytanie, na jakie wymienić?? Własne opinie, ceny części i z jakiego źródła mile widziane:) Pozdrawiam. Auto a4 b5 afn
  6. Filtry kolego podstawa :gwizdanie:
  7. Zauważyłem że w mój AFN jest uzależniony bardzo od tego gdzie "leje" ON, nie raz burza, szatan a nie raz orlen i już gorzej...
  8. Dokładnie Tak dzięki kolego
  9. ok postaram się, właśnie zdziwiło mnie że nie świeci, normalnie przed zapaleniem świeci później gaśnie jak by nigdy nic [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 09:12_________________________________________________Panowie, ABS zaczął działać !!! trzeba było poprostu przejechać parenaście km i przychamować ostrzej kilka razy. Także jeśli ktoś będzie miał podobny problem po wymianie tarcz i klocków to nie przejmować się
  10. tak blokują się, przewodów nie uszkodziłem na 99%, tylko przy czyszczeniu przejechałem jeden z czujników drucianą przypadkowo to może być to??
  11. czyli jest to normalny objaw??[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 15:45_________________________________________________może ktoś się jeszcze wypowiedzieć na ten temat, bede wdzięczny
  12. Tak jak w temacie, wymieniłem klocki, tarcze i łożyska po czym uradowany wyjeżdżam na drogę a opony piszczą.... nie świeci się kontrolka Abs'u na tablicy więc co jest grane??? przed wymianą działał jak należy
  13. Poszło. Polecam zakupić poduszkę mocowania filtra powietrza od Matiza 9zł sztuka a pasuje idealnie
  14. wiertarką tak tylko póżniej trzeba nagwintowac
  15. tego typu odpowiedzi potrzebuje dzieki kolego !
  16. spoko tylko trzeba to pierwsze wykrecic a jak probuje to ugina sie cala blacha od silnika !!! a to dziadostwo nie chce pojsc
  17. wiem ze jest tam metal i probowałem kleszczami nie da rady więc chciałem tak duzy ostry śrubokręt(wiem wiem zaraz mnie pojedziecie i lekko mlotkiem efekt??? śruba na swoim miejscu a caly uchwyt sie gnie:/
  18. Witam, mam taki problem. W moim AFNie urwane są poduszki (może gumy nie wiem jak to sie prawidłowo nazywa) do których przkręcamy pokrywę silnika. Ściągnąłem te gumę do końca ładnie ale za h*j nie chce sie reszta wykręcić. Jak wymienia się "owe" poduszki??
  19. Jak najbardziej myślałem o manualu wystarczająco, dzięki kolego za radę. Najlepiej chyba kupić komplet gratów niż bawić sie w kupowanie każdej części oddzielnie?
  20. Witam, temat niby dużo razy klepany, ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Proszę o podanie wszystkich potrzebnych części potrzebnych do montażu klimy. Koszty części + ewentualnie robocizny. Wiem, że dostanę odpowiedzi typu sprzedaj i kup z klimą. Kupiłem okazyjnie swoją perełkę w Niemczech więc nie wybrzydzałem z klimą i nie sprzedam go, jest bezwypadkowy na przeglądzie zero luzów na zawieszeniu więc nie chce kupić grata w Polsce bo ma klimę. Dziękuję za odpowiedzi.
  21. Witam wszystkich forumowiczów. Moje Audi to A4 z 1996r. silnik 1.9 TDI AFN z elektryki szyby, lusterka + szyberdach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.