Treść opublikowana przez Pawloxx90
-
[B5 AFN] Jaka klimatyzacja do A4 B5 AFN ???
Czyli sprężarka podchodzi mówisz, wiązka tylko i wyłącznie z tego samego rocznika czy może chodzi tylko o przedlift - polift ??
-
[B5 AFN] Jaka klimatyzacja do A4 B5 AFN ???
Ok, dzięki kolego
-
[B5 AFN] Jaka klimatyzacja do A4 B5 AFN ???
sprężarka mówisz a instalacja ??
-
[B5 AFN] Jaka klimatyzacja do A4 B5 AFN ???
Witam, czy są jakieś różnice w klimatyzacji od slinka 1,6 a 1,9 tdi?? mówimy o A4 B5. Mam AFN'a bez klimy, a jest okazja kupić kompletną od ADP (1,6). Jest sens w nią inwestować?? Nie chce mieć w lecie szklarni więc trzeba już zacząć myśleć nad gratami. Jeżeli był taki temat to z góry przepraszam, ale nie jestem mistrzem szukania. Za wszelkie sugestie i odpowiedzi dzięki
-
[ALL B5] Jakie końcówki drążka
U mnie Lemy 118 sztuka!! a Febi 80 zeta, szukałem kolego w wyszukiwarce ale jakoś nie znalazłem.
-
[ALL B5] Jakie końcówki drążka
Witam, padły mi końcówki drążków kierowniczych, w zasadzie jedna ale wiadomo wymieniamy dwie. Teraz moje pytanie, na jakie wymienić?? Własne opinie, ceny części i z jakiego źródła mile widziane:) Pozdrawiam. Auto a4 b5 afn
-
[B5 AFN] Pytanie do posiadaczy AFN najlepiej w serii.
Filtry kolego podstawa :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Pytanie do posiadaczy AFN najlepiej w serii.
Zauważyłem że w mój AFN jest uzależniony bardzo od tego gdzie "leje" ON, nie raz burza, szatan a nie raz orlen i już gorzej...
-
[ALL B5] Brak ABS po wymianie tarcz i klocków
Dokładnie Tak dzięki kolego
-
[ALL B5] Brak ABS po wymianie tarcz i klocków
ok postaram się, właśnie zdziwiło mnie że nie świeci, normalnie przed zapaleniem świeci później gaśnie jak by nigdy nic [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 09:12_________________________________________________Panowie, ABS zaczął działać !!! trzeba było poprostu przejechać parenaście km i przychamować ostrzej kilka razy. Także jeśli ktoś będzie miał podobny problem po wymianie tarcz i klocków to nie przejmować się
-
[ALL B5] Brak ABS po wymianie tarcz i klocków
tak blokują się, przewodów nie uszkodziłem na 99%, tylko przy czyszczeniu przejechałem jeden z czujników drucianą przypadkowo to może być to??
-
[ALL B5] Brak ABS po wymianie tarcz i klocków
czyli jest to normalny objaw??[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 15:45_________________________________________________może ktoś się jeszcze wypowiedzieć na ten temat, bede wdzięczny
-
[ALL B5] Brak ABS po wymianie tarcz i klocków
Tak jak w temacie, wymieniłem klocki, tarcze i łożyska po czym uradowany wyjeżdżam na drogę a opony piszczą.... nie świeci się kontrolka Abs'u na tablicy więc co jest grane??? przed wymianą działał jak należy
-
[B5 ALL] Poduszki mocujące pokrywe silnika ---urwane
Poszło. Polecam zakupić poduszkę mocowania filtra powietrza od Matiza 9zł sztuka a pasuje idealnie
-
[B5 ALL] Poduszki mocujące pokrywe silnika ---urwane
wiertarką tak tylko póżniej trzeba nagwintowac
-
[B5 ALL] Poduszki mocujące pokrywe silnika ---urwane
tego typu odpowiedzi potrzebuje dzieki kolego !
-
[B5 ALL] Poduszki mocujące pokrywe silnika ---urwane
spoko tylko trzeba to pierwsze wykrecic a jak probuje to ugina sie cala blacha od silnika !!! a to dziadostwo nie chce pojsc
-
[B5 ALL] Poduszki mocujące pokrywe silnika ---urwane
wiem ze jest tam metal i probowałem kleszczami nie da rady więc chciałem tak duzy ostry śrubokręt(wiem wiem zaraz mnie pojedziecie i lekko mlotkiem efekt??? śruba na swoim miejscu a caly uchwyt sie gnie:/
-
[B5 ALL] Poduszki mocujące pokrywe silnika ---urwane
Witam, mam taki problem. W moim AFNie urwane są poduszki (może gumy nie wiem jak to sie prawidłowo nazywa) do których przkręcamy pokrywę silnika. Ściągnąłem te gumę do końca ładnie ale za h*j nie chce sie reszta wykręcić. Jak wymienia się "owe" poduszki??
-
[B5 AFN] Montaż klimatyzacji
Jak najbardziej myślałem o manualu wystarczająco, dzięki kolego za radę. Najlepiej chyba kupić komplet gratów niż bawić sie w kupowanie każdej części oddzielnie?
-
[B5 AFN] Montaż klimatyzacji
Witam, temat niby dużo razy klepany, ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Proszę o podanie wszystkich potrzebnych części potrzebnych do montażu klimy. Koszty części + ewentualnie robocizny. Wiem, że dostanę odpowiedzi typu sprzedaj i kup z klimą. Kupiłem okazyjnie swoją perełkę w Niemczech więc nie wybrzydzałem z klimą i nie sprzedam go, jest bezwypadkowy na przeglądzie zero luzów na zawieszeniu więc nie chce kupić grata w Polsce bo ma klimę. Dziękuję za odpowiedzi.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów. Moje Audi to A4 z 1996r. silnik 1.9 TDI AFN z elektryki szyby, lusterka + szyberdach.