-
temperatura-wiskoza?
Mam problem z temperatura. szybko sie nagrzewa do 90*-i wszystko jest dobrze dopoki nie stane na swiatlach lub w korku... temperatura idzie na 100-110 stopni-po ruszeniu spada do 90. wiatrak pracuje(obraca sie)-ale nawet przy 100 stopniach da sie go zatrzymac gazeta lub szmata... czy to wisko uszkodzone? czy drugi wiatrak(od klimy)-powinien sie zalaczc pomocniczo? czy to termostat padniety?w chlodnicy jest jakis czujnik na 3 piny-czym on steruje? prosze o pomoc-pozdr jacek
-
[B6 AWX] Taśma poduszki powietrznej - świecąca kontrolka AIRBAG
u mnie pojawil sie problem palacej kontrolki jak odłaczylem 2 wtyczki od zegarów przy wymianie żarówek. co mam teraz zrobic????
-
[B5 ADP] brak sygnalizacji wlaczonych swiatel.
dzieki -znalazlem . ale niestety nie wyswietlaja sie zdjecia demontazu i montazu! pozdr.jacek
-
[B5 ADP] brak sygnalizacji wlaczonych swiatel.
witam! od pewnego czasu po wyciagnieciu kluczykow ze stacyjki z wlaczonymi swiatlami nie ma alarmu dzwiekowego ! druga sprawa -w momencie wlaczenia sie rezerwy tez brak sygnalu dzwiekowego. co moze byc tego przyczyna i jak to leczyc??? pozdr.jacek
-
[A6, C5, 2002r.] Zmiana godziny
lewe pokretlo przy obrotomierzu pociagnij do siebie wtedy zacznie sie przesowac zegar- i tak trzymaj az do ustawienia godziny.pozdr
-
[B5 ADP] wizyta w warsztacie
pomocy!!!!potrzebuje dobrego warsztatu w krakowie aby podlaczyc sie do vag-a!!!!!!dlawi iprzerywa przy dodawaniu gazu
-
[B5 ADP] kable i przewody
dzieki za dane kabelkow
-
[B5 ADP] kable i przewody
jakosik trudno znalesc...
-
[B5 ADP] audi a4 1.6 adp klopoty z temperatura
dzieki juz kumam
-
[B5 ADP] audi a4 1.6 adp klopoty z temperatura
ok.jestem poczatkujacym a wiec nie rozumiem jak mam sprawdzic na klimie jakis kanal 49???????????????
-
[B5 ADP] kable i przewody
witam znowu...potrzebuje rady -jakie kable i jakie swiece nabyc do mojej audiczki.. co ile sie wymienia swieczki???
-
[B5 ADP] audi a4 1.6 adp klopoty z temperatura
jutro sie podepne...jaki ternostat proponujecie??????????a co z czujnikiem????????[br]Dopisany: 07 Październik 2007, 11:51 _________________________________________________mam klimatronik
-
[B5 ADP] audi a4 1.6 adp klopoty z temperatura
w lecie bylo tak samo przed wymiana termostatu byly te same objawy-koszt termostatu 40zl [br]Dopisany: 07 Październik 2007, 10:10 _________________________________________________gates-za 40zl...zly????????????????
-
[B5 ADP] audi a4 1.6 klopoty z klimatronikiem
dzieki -czas sie zabrac do rozbiorki-pozdr
-
[B5 ADP] audi a4 1.6 klopoty z klimatronikiem
klopoty z podswietlaniem panelu-raz dziala a raz nie...zacina sie regulacja temperatury i sila nawiewu.co mozna na to poradzic?
jackor
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta