Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcel173

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcel173

  1. Czyli kupuje amorki i zakładam swoje sprężynki i jest git?
  2. Witam potrzebuję dostać takie amorki o takim numerze 8D0513031C MONROE mam takie w aucie audi a4 avant według kodu mam zawiechę 1BE i chciałbym aby wysokość auta była taka sama po wymianie gdzie takie kupić albo zamienniki jaki mają numer pozdrawiam
  3. Wielkie dzięki kolego klaczek84 myślę że teraz sobie poradzę pozdrawiam:)
  4. Koledzy tuba jest nokia i ma tam coś wbudowane jakieś układ elektroniczny (czy to jest wzmacniacz który może obsługiwać tylne głośniki razem z tą tubą) ? Jeżeli tak to wystarczy z zółtej kostki nini iso pociągnąć kable do pinów kabli na tył i powinno grać co? A co do BOSE to na bank to nie jest bo wiem jak wygląda tuba BOSE (ma duży wzmacniacz zasłonięty blachą aluminiową w dolnej części tuby)Podpowiem tylko że nie miałem aktywnego tyłu tylko założyłem tube bo nie miałem kupiłem raadio concert i teraz muśi być aktywny zeby geały tylne głośniki co trzeba zrobić? pozdrawiam
  5. Witam wszystkich chodzę tu po forum i czytam troszkę na temat podłączenia suba otóż zakupiłem już suba oraz oryginalną wiązkę z anglika do podłączenia go ale zastanawia mnie jeszcze jedno nie wiem czy mam aktywny tył głośników podpowiem tylko ze mam w kostce którą wsadzam do radia mam tam 8 kabli czyli 4 głośniki a jak wymontowywałem tą wiązkę z innej audi to zauważyłem ze przy takiej samej kostce jest tylko 4 kabelki czyli 2 głośniki a wiem ze audi miało 4 + suba powiem tylko ze posiadam a4 avant i radio concert I
  6. Witam wszystkich posiadaczy 4 kółek na grilu . Mam pytanie a mianowicie padła mi kolumna kierownicza dostała luzy i mam okazję kupić za atrakcyjną cenę całą kolumnę wraz z tym drążkiem na którym jest krzyżak ale ona jest do audi a4 b5 ale po lifcie od 98r wzwyż Chodzi mi o to czy podejdzie do mojej audi z 97r zauważyłem już ze u mnie przykręca się kierownicę nakrętką a tam chyba jest śruba .Proszę o jakieś wyjaśnienia pozdrawiam
  7. To wszystko wiem co piszecie że trzeba ingerować w instalację elektryczną ,chodzi mi oto dokładnie jak to zrobić lampy BOSCH są na żarówki H7+H7+H1 (H1to halogen) w moich oryginalnych (w samochodzie) VALEO jest takie same gniazdo jak w tych BOSCHA tylko w Valeo są 4 kable a w BOSCH 5 kabli ten jeden więcej kabelek to na halogeny (wtyczki takie na pięć kabli mogę mieć z auta które miało takie lampy Boscha z wbudowanym halogenem z anglika ucięte wraz z sporym zapasem kabli aby podpiąć je pod moją instalację) chodzi mi dokładnie jak to przerobić czy trzeba przekaźniki a chyba trzeba przynajmniej na halogeny tak mi się wydaje skąd poprowadzić kable do włącznika /wyłącznika halogenów.Może ktoś przerabiał ten temat wielkie dzięki z góry i pozdrawiam audi maniaków (A ZDJĘCIA NIE DODAM BO NIE UMIEM )
  8. Witam wszystkim kupiłem ostatnio po atrakcyjnej cenie lampy z wbudowanymi halogenami do mojej audi a4 (moja audi jest na zwykłych lampach valeo) i chcę je zastąpić tymi z wbudowanymi halogenami. Zauważyłem że wszystko jest takie same ale jak podłącze pod taką samą wtyczkę w mojej audi tą lampę z wbudowanym halogenem to świeci tylko światło mijania ,pozycyjnego nie ma a jak zmieniam na drogowe to gaśnie mijania i świeci tylko drogowe.A wiem ze powinno świecić przy drogowych wszystko (pozycyjne,mijania,i drogowe) jak to przerobić pozdrawiam Sad
  9. Witam wszystkich i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.