-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
a co powiecie na to, ze jak chce go dłużej pokręcić w ostre mrozy (-20 C) to odcina mi rozrusznik po jakimś czasie i na wyświetlaczu pojawia sie na czerwono kontrolka oleju (konewka) i zaczyna pipkać.
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
O widzisz, może to samo sie powtórzyło u mnie, bo fakt faktem ze w tamten dzień było -20 na termometrze. Dzięx i pozdro
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
Mam zamiar zrobić to w przyszłym tygodniu. Dam wam znać co i jak
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
No własnie dopiero co mam pare dni to auto i sie póki co ucze jego obsługi Z czasem bede obeznany, ale jak narazie to same drobne zakłopotania mi towarzyszą
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
no czyli ze nie miałem zapiętych pasów i ze to niby takie zabezpieczenie ze jak nie mam zapiętych pasów to poducha nie zadziała. Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale pojade w przyszłym tygodniu sprawdzić to auto dokładniej
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
Sprawdzałem wczoraj, sprawdzalem dzis i wszystko jest juz dobrze Więc nie bede szukał dziury w całym ale pod vaga i tak sie podłącze, teraz zaczęła mi mrugać na desce kontrolka od Airbagu (mruga nierównomiernie) troche mnie to denerwuje :/ tyle ze miałem nie zamknięte drzwi to moze dlatego bo i pasy tez były nie zapięte. Ale co do odpalania to pali jak złoto
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
Czyli dalej mam sie bac
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
mobil super s[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 15:32_________________________________________________sorki, mam olej mobil syst s[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 15:35_________________________________________________Mobil Syst S Special V 5W-30 to jest cała nazwa tego oleju. Dzięki wszystkim za pomoc
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
Ludzie normalnie od razu mnie się poprawił humor ;p dolałem oleju i zapalił od pierwszego rozruchu akumulatora. Troche przez pierwsze 3 sekundy miał nierówne obroty ale sie uspokoiły. Błąd oleju znikł. Tyle ze jak przekręcam stacyjke to pozostaje napis service! i po chwili znika i pojawia sie OK, nie wiem czy to tak ma być czy dalej jest cos nie tak.
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
raczej nic nie zataił bo to tak jakby moja rodzinka weźcie mnie nie straszcie ze coś sie popsuło ;( kupiłem olej mobil system s 5w30 czy jakoś tak, on jest niby zalecany przez producenta i zobacze co sie stanie. A mogą to byś pompowtryski?
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
własnie tamten gosciu coś milczy i nie daje nic znać. A jeśli tam był zalany syntetyk a ja doleje półsyntetyk to moze sie coś stać? Bo rozrząd i reszte wymian planuje na przyszły tydzień. Tyle ze teraz musi mi chodzić bo musze jakos dojechać do mechanika na wymiane :/
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
jeszcze nie dolałem bo czekam na odpowiedź tego goscia co od niego kupowałem, jaki olej był zalany. Ale czy to normalne ze nie odpala? Czy to juz takie zabezpieczenie? Bo juz sie boje ze to pompa albo coś ;(
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
Kupiłem wczoraj mój wymarzony samochodzik. Wszystko było w nim sprawdzone od A do Z. Dziś rano zostawiłem go na lekkim wzniesieniu i gdy chciałem go odpalić to akumulator ładnie kręci ale po pewnym czasie na desce rozdzielczej pojawił sie napis "service" i zapaliła sie kontrolka oleju na czerwono i zaczeło cos pipkać. Sprawdziłem stan oleju na bagnecie i rzeczywiście troche było ponizej. Teraz moje pytanie czy to normalne ze jak mam za mało oleju w silniku to auto nie odpali? czy to takie zabezpieczenie przed zatarciem? czy powinno mimo to odpalić? Silnik sie charakteryzował pracą jakby był zapowietrzony bo zaczynał łapać ale nie łapał do końca. Paliwa mam pół baku i nie jest zapowietrzony. Bardzo prosze o pomoc bo nie wiem czy sie nie wpakowałem w cos kupując to auto ;(
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> Witam wszystkich pomocników
Arek150
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta