koczerkaaa

O koczerkaaa

Osiągnięcia koczerkaaa

Reputacja

1. Witam ! Wymieniłem wachacz górny na osi przedniej prawe koło, oprócz tego nic nie ruszałem. Zapalam auto a tu wyskakuje mi żółta kontrolka ABS i czerwona miga kontrolka, i oczywiście nie działa abs. Czy coś mogłem popsuć :gwizdanie: ?? czy to wina czujnika ?
  2. Czyli wystarczy do wzmacniacza anteny puścić + na stałe :mysli: i gra lepiej. czy za kazdym razem trzeba modzić, jestem laikiem w tej sprawie więc pytam :kox: A Może concert 1 ?? chodzi mi głównie o podpięcie emulatora mp3. Concert 1 kaseciak obsługuje zmieniarki ? i pasuje bezproblemowo do b5 97r ??
  3. Dzięki :notworthy:A jeśli dokupię do radyjka adapter can to będzie lepiej łapało sygnał radiowy, czy niema nic to do rzeczy ?? a może tylko u ciebie gubi sygnał a inni nie maja z tym problemu, bo jeśli radyjko nie będzie grało to chyba zrezygnuje z tego chorusa
  4. Witam, szukałem wszędzie ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie :kox: Mam zamiar zmienić radyjko na chorusa II Grundig-(2000r.) nie mam fisa ;( 1. Czy wymiary i kolor radia pasują do b5 97r ? 2. Czy kostki Są takie same, a może potrzeba je przerobić ? 3. Czy sa konieczne jakies emulatory żeby działało radyjko ? 4. Emulator MP3 z allegro np: http://allegro.pl/emulator-zmianirki-sd-usb-mp3-vw-audi-seat-skoda-i1393100517.html będzie działał z tym radyjkiem ? A może coś tańszego ?
  5. Witam wszystkich ujeżdżaczy a4