gsz26

O gsz26

Osiągnięcia gsz26

Reputacja

1. Koledzy mam pytanie czy spryski reflektorów do s-line są takie same jak do zwykłego zderzaka czy jest jakaś różnica .?
  2. gsz26

BRD Zaworki podcisnienia

Witam czy ktoś z Klubowiczów może przesłać zdjęcia bądż informacje gdzie ,które ma być podłączone podćisnienie do elektrozaworków (są 3 elektrozaworki poniżej turbiny ). Problem polega na tym że autko ciężko zbiera się z niskich obrotów .Turbina włącza się powyżej 2000 tys. /obr.
  3. Byłem w ASO Rybnik dowiedziałem się że w autku były bixenony (niestety nr nie podali) a co do zderzaka to zwykłacz bez czujników same spryski lefrektorów
  4. Dzięki za pomoc ale dalej nic z tego nie rozumiem znajomy podsunął pomysł aby sprawdzić po numerach które są w książce serwisowej (kartka wklejona z kodami wyposażenia ) według tych nr.lampy przód 8ED oraz nr.czujnik parkowania 7X1 .Myślę ,ze najlepiej jak skocze do ASO no chyba że ktoś z klubowiczów zna symbolikę i może pomóc
  5. Witam niedawno nabyłem A4 Combi B7 S-line (niestety uszkodzoną) która nie posiada przedniego zderzaka jak i lamp .Przymierzam się do zakupu częsci i mam pewien zgryz co do zderzaka przód a mianowicie nie wiem czy autko posiadało z przodu czujniki parkowania (z tyłu są) jak i również lampy przód jakie były zamontowane zwykłe czy xenon (skrętny, zwykły ,Bixenon?)nie mam pojęcia . Jeżeli potrzeba podam VIN WAUZZZ8EX7A251837.Proszę o pomoc .
  6. Witam wszystkich na imię mam Grzegorz jestem posiadaczem A4 B7 z 2007r [bRD] 2.0TDI 170km.Autko zostało niedawno nabyte mam nadzieje że uzyskam na forum kilka ciekawych porad na temat tego autka POZDRAWIAM.