Treść opublikowana przez p-25
-
Proszę o analizę logów 1.9 AWX
Miałem takie objawy kiedyś w B5 i winowajcą był przepływomierz także nie wiem czy to turbo
-
Proszę o analizę logów 1.9 AWX
Witam,auto czasami łapie notlauf błąd 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviatio P1557 - 35-10 - - - Intermittent logi dynamicze; http://vaglog.pl/log-001_5x6TU3s.html http://vaglog.pl/log-003_ByhW9.html http://vaglog.pl/log-004_n0Zo4DJ.html http://vaglog.pl/log-008_5wCy82.html http://vaglog.pl/log-010_0bDaeA.html http://vaglog.pl/log-011_djF7j2.html
-
Błąd 17965
Błąd 17965 Ciśnienie ładowania dodatnie odchylenie,jaka jest przyczyna dodam że do 100 km idzie normalnie pózniej już nie jedzie
-
Proszę o analize logów
są takie błędy tyle ze wcześniej miałem walnięty przepływomierz i błędu po wymianie nie wykasowałem Uploaded with ImageShack.us
-
Proszę o analize logów
logi dynamiczne Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/karolcia8867_78733.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/karolcia8867_78734.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/karolcia8867_78735.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/karolcia8867_78736.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/karolcia8867_78737.html Witam moja audi dość często wchodzi w notlauf dodam ze po tych logach czyściłem turbo i nic nie pomogło
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie