dragon885

O dragon885

Osiągnięcia dragon885

Reputacja

1. Witam wszystkich wyskakują mi błędy czujników ogrzewania G 86, G 109, G 113. Może się ktoś orientuje jakie są numery katalogowe tych czujników?
  2. Dzięki właśnie myślałem o tym emulatorze żeby pod kierownicą koło cb sobie zamontować, no ale niestety wzmacniacz będę musiał w bagażniku. Ale do wzmacniacza zapewne będę musiał dokupić jakąś przejściówkę? Pozdrawiam.
  3. Witam mam u siebie w aucie orginał radyjko audi Concert, nie chcę go zmieniać bo fajnie się prezentuje i na fis-e się jeszcze wyświetla.Chciałem do nie go dodatkowo podpiąć zmieniarkę i wzmacniacz. Wiem że jest taka możliwość ale czy mógłby ktoś podpowiedzieć jakie muszę kupić przejściówki żeby to działało. Jest u mnie też tzw. "aktywny tył" z tego co się już dowiedziałem. Pozdrawiam i z góry dzięki za podpowiedz.
  4. Możliwe że może zostało zmienione podświetlanie bo nie rozkręcałem wolałem najpierw zaczerpnąć jakiejś informacji. Dzięki za podpowiedz. Sprawdzę sobie to jak się ociepli.
  5. Witam jestem od niedawna posiadaczem a4 b5 z 95r. Auto przyjechało prosto od niemca i zapewne tam miało wymieniany wyświetlać FIS na pomarańczowy. Chciałem się dowiedzieć czy można go jeszcze raz wymienić ale na taki jak powinien być orginalny czyli czerwony i ewentualnie pie by mnie to kosztowało żebym nie przepłacił. Pozdrawiam Kamil.
  6. Witam Wszystkich klubowiczów. Od lipca jestem szczęśliwym posiadaczem a4 b5 1.9TDI 90PS.