Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. ja dopiero druga polowa sierpnia...
  2. Artur.. a ostanio jak rozmawialiśmy to mowiłeś ze nie obniżasz a przynajmniej nie w tym roku a propo upałów: Autobus tonie w asfalcie.avi
  3. ja mam
  4. zobaczcie to... od 0:30 !
  5. ja tam nie przepadam za kawą.. rozpuszczalna z mlekiem to jeszcze wytargam ale sypanej nie tkne
  6. hmm..a to przypadkiem nie sąd go uniewinnił
  7. dokladnie... u mnie w domu jest 30 stopni... prawie nie spałem w nocy..
  8. dobra dobra Reniu... :>
  9. bo to jest klubowy dialekt.. moze my tak zrobimy z naszymi audikami http://www.4tuning.tv/index.php?module=content&id=D5BpIhnaDNt
  10. tylko sie nie zjarajcie za bardzo
  11. Daras,jak już mam wsiąść do auta to się wycieram, a na wszelki wypadek śliniak zakładam :nabijasie: ciekawe jak artur sobie z tym radzi aaaaaaaahahahaha :polew: :polew: :nabijasie:
  12. Daras,jak już mam wsiąść do auta to się wycieram, a na wszelki wypadek śliniak zakładam :nabijasie: ciekawe jak artur sobie z tym radzi
  13. Tak zadowolony będzie Artur dzisiaj [br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 09:23_________________________________________________ A tak będę wyglądał ja, po dzisiejszej i niedzielnej pracy ależ on sie musi ślinić.... ja bym go do wozu nie wpuścił..
  14. dzieki .. ale juz skorygowałem... sorry za zamieszanie
  15. hahahah :nabijasie: :buahaha:
  16. Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 1. Reniu 2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%) 3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P ) 4. .....
  17. :strzal:
  18. mozna zrobić tez tak ze spotkac sie na łuczniczce i pozniej kto chce to jedzie na grila a kto nie .... to nie
  19. no dzien dobry ustalmy moze co z tym zlotem niedzielnym
  20. Reniu no to jest profi z tą adrenalina.... muszę obejżeć reszte... p.s. kamerka jak mojego kumpla p.s.2 ja tu chce wychodzic a teraz na maxa leje... nosz "panie na obwodnicy" mać
  21. Reniu fajny ten filmik muszę przyznać.. montaż daje rade.. widać różnice miedzy tamtymi spotami a warszawskimi przede wszystkim w wyscigach z GT boardu ścigają sie ze startu lotnego gdzie wpływ trakcji i zdolnosci kierowcy sa mniejsze a liczy sie bardziej moc auta... wa-wa to już miejskie szaleństwo z kreski.. co na pewno jest bardziej widowiskowe... no i furki..... spora rozbieżność ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.