Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. jeeee już piątek
  2. ja sie domyślam... o co chodzi...
  3. No dzień dobry .... gratuluje wytrwałości w pisaniu.. ja już dawno spałem o tej godzinie... Niestety na spota nie dotarlem bo po sobotnich zawodach mialem w niedziele takie zakwasy ze się nie moglem ruszać... dzisiaj jest troche lepiej ale i tak maxx. Co do treści tutaj zamieszczanych to mnie to cieszy, że "nowe" osoby chcą coś zaproponować. fajnie się czyta takie koncepcje a znając nieco niektórych wiem że część z nich wejdzie w życie. np wspinaczka na sciane to fajna zabawa.. mialem kiedys przyjemnosc spróbować i bylo fajnie (nie wspiąłem sie jednak za wysoko ) mnie to sie marzy spocik gdzie bede mogl nakrecic filmik jakimś lepszym sprzetem niż telefon... np taki spocik jak zrobiliśmy na pasie.. włączając przejazd który porównując z ostatnimi był bardzo spokojny..
  4. ale mnie łeb..................... ;(
  5. no to żeś Reniu ułatwił tym pierwszym linkiem
  6. uffff.. przebiłem sie przez te 4 strony....tez ide spac bo jutro gram turniej w ricochet'a
  7. wg mnie czarny znaczek
  8. bardzo podoba mnie się to auto..
  9. ciekawe ciekawe.. chetnie zobacze na żywo..
  10. nie spać zwiedzać.... mi tam sie ten grill bez znaczka podoba... ale bardziej mi chodzilo o znaczek w kolorze grilla czyli czarny... a nie totalne jego wyrzucenie
  11. ja jeszcze nie wiem.. wyscig bedzie f1 wiec moze jakos po..
  12. Bry wszystkim jakos mi to auto hawaja nie przypada do gustu... ale ogladalem tylko fotki z pierwszej strony... mozliwe ze dalej sa inne... a w tym co Zuza mówi na temat znaczka jest jakis sens.... ja bym Renia o VT poprosił
  13. uwaga na auta popowodziowe http://moto.onet.pl/1612197,1,okazje-spod-wody,artykul.html?node=3
  14. lampki kox... podobnie jak dokładki od spodu.. tylko tych z przodu nie zakładaj lamp bo w a3 wg mnie te ledy z d*py dali..
  15. noo.. całkiem całkiem.. ale właśnie.. ciekawe jak z tym znaczkiem czarnym by wyglądał
  16. pamietajcie by złożyć dzisiaj życzenia.....
  17. i działa!!!
  18. dobrze, że już 14-sta..
  19. ale Wam zazdroszcze...
  20. hej ludziska...trzeba pomóc http://www.a4-klub.pl/smf/serwer_klubowy-t134351.0.html
  21. zieffffffffffffff puuuuuuuuuudziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! swoja droga to zajebiaszczy gril mnie ominie... niestety w ten weekend odpadam, wypadam rodzinnie
  22. Przyjechal dzisiaj do mnie do firmy gosc audiczka z Zielonej Góry.. podzedłem zagadać .. okazało się, że również klubowicz.. pogadaliśmy troszke.. ma fajnie zglebioną srebrną B5 avant na bbs'ach
  23. Ta furka co wstawił jedrekx za***ista... ale kolor troche nie w moim guscie.. ostatnio widzialem u nas a4 b5 w kombi, czarne... z czarnym grillem Kamei , niezly sprzet.... szerokie laczki. jakis mlody ziom jechal
  24. kto benzyne leje z gluta sie smieje... dobra starczy tych fraszek... nie zebym miał cos do diesli... ale ten dzwiek..... ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.