Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeeee już piątek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja sie domyślam... o co chodzi...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No dzień dobry .... gratuluje wytrwałości w pisaniu.. ja już dawno spałem o tej godzinie... Niestety na spota nie dotarlem bo po sobotnich zawodach mialem w niedziele takie zakwasy ze się nie moglem ruszać... dzisiaj jest troche lepiej ale i tak maxx. Co do treści tutaj zamieszczanych to mnie to cieszy, że "nowe" osoby chcą coś zaproponować. fajnie się czyta takie koncepcje a znając nieco niektórych wiem że część z nich wejdzie w życie. np wspinaczka na sciane to fajna zabawa.. mialem kiedys przyjemnosc spróbować i bylo fajnie (nie wspiąłem sie jednak za wysoko ) mnie to sie marzy spocik gdzie bede mogl nakrecic filmik jakimś lepszym sprzetem niż telefon... np taki spocik jak zrobiliśmy na pasie.. włączając przejazd który porównując z ostatnimi był bardzo spokojny..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale mnie łeb..................... ;(
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to żeś Reniu ułatwił tym pierwszym linkiem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
uffff.. przebiłem sie przez te 4 strony....tez ide spac bo jutro gram turniej w ricochet'a
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
wg mnie czarny znaczek
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
bardzo podoba mnie się to auto..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ciekawe ciekawe.. chetnie zobacze na żywo..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie spać zwiedzać.... mi tam sie ten grill bez znaczka podoba... ale bardziej mi chodzilo o znaczek w kolorze grilla czyli czarny... a nie totalne jego wyrzucenie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja jeszcze nie wiem.. wyscig bedzie f1 wiec moze jakos po..- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry wszystkim jakos mi to auto hawaja nie przypada do gustu... ale ogladalem tylko fotki z pierwszej strony... mozliwe ze dalej sa inne... a w tym co Zuza mówi na temat znaczka jest jakis sens.... ja bym Renia o VT poprosił- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
uwaga na auta popowodziowe http://moto.onet.pl/1612197,1,okazje-spod-wody,artykul.html?node=3- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
lampki kox... podobnie jak dokładki od spodu.. tylko tych z przodu nie zakładaj lamp bo w a3 wg mnie te ledy z d*py dali..- [A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
noo.. całkiem całkiem.. ale właśnie.. ciekawe jak z tym znaczkiem czarnym by wyglądał- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pamietajcie by złożyć dzisiaj życzenia.....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i działa!!!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobrze, że już 14-sta..- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale Wam zazdroszcze...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hej ludziska...trzeba pomóc http://www.a4-klub.pl/smf/serwer_klubowy-t134351.0.html- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zieffffffffffffff puuuuuuuuuudziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! swoja droga to zajebiaszczy gril mnie ominie... niestety w ten weekend odpadam, wypadam rodzinnie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Przyjechal dzisiaj do mnie do firmy gosc audiczka z Zielonej Góry.. podzedłem zagadać .. okazało się, że również klubowicz.. pogadaliśmy troszke.. ma fajnie zglebioną srebrną B5 avant na bbs'ach- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ta furka co wstawił jedrekx za***ista... ale kolor troche nie w moim guscie.. ostatnio widzialem u nas a4 b5 w kombi, czarne... z czarnym grillem Kamei , niezly sprzet.... szerokie laczki. jakis mlody ziom jechal- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kto benzyne leje z gluta sie smieje... dobra starczy tych fraszek... nie zebym miał cos do diesli... ale ten dzwiek..... ;( - Meetingi Kujawsko-Pomorskie