Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. moze komus podejdzie.. fajna tapetka http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/39/NYC_Top_of_the_Rock_Pano.jpg
  2. obejżyjcie sobie ciekawy dokument... jest dlugi bo trwa 2h ale NAPRAWDE WARTO http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947# adresik:http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947#
  3. Karolusss... powiem Ci ze to miecho to super wyglada.. ja uwielbiam wedzone.... pogadamy na spocie Artur... fele wypas... musze na zywo obadac niestety moje oponki nie dojada w tym tygodniu ...
  4. ja tu bardziej myslałem o wypadzie jednodniowym az tak daleko to nie jest mozna rano wyjechac i wieczorem wrocić to taniej powinno wyjsc
  5. no tak... ale chodziło mi o jakikolwiek odgłos paszczą :>
  6. czy przeoczyliście wątek o ogólnopolskim czy mi sie wydaje?
  7. no nie wiem kurcze... liczyłem ze moze 3:1... chociaż bardzo dobrze grał Rybus.. i prawie wjebał bramke.. ale Casijas czy jak on tam sie pisze to jednak jeden z najlepszych bramkarzy i to obronił jedna reką
  8. ja nastrój mam taki sobie po wczorajszym meczu.
  9. :polew: :nabijasie: zgaduje
  10. czyli?
  11. padła koncepcja żeby wyjątkowo przełożyć spota na sobote... z różnych względów... jak sie na to zapatrujecie?
  12. buehehe.. dobre.. Arturos Groźny III
  13. ale nie zawsze tak było... pamietam czasy gdy na posta czekalem tez miesiac..
  14. to ja powiem tak...:
  15. to w a6 tez byl ten silnik ?
  16. ale sie nie wyspałem.. nie nawidzę poniedziałków.
  17. nic nie stalem bo jak zobaczylem z daleka co sie dzieje to skrecilem od razu w lewo na Niwy i tamtędy z lewej strony dojechalem do osielska i pozniej do zamczyska i do domu
  18. no ale ile to wciaga ... pewnie ze 30.. to juz nie na moja kieszen dzieki za super spota... super pogoda i atmosferka... bylo bardzo milo
  19. eeeeeeeeeee.... co to za vilydż sie dzisiaj tu robi... prosze o spokój.. drogich kolegów
  20. ja postaram sie przyjechac jutro.. ale nie obiecuje
  21. Manny ... dokladnie tak jak mówisz... pomarańczowe środy są najlepsze... :>
  22. no to faktycznie bzdura... jezeli chodzi o miasto.. moj teraz wciaga 14... ale duzo w korkach stoje[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 01:05_________________________________________________no i co... wszyscy juz spia ? a my tu dopiero polowe szampana opanowaliśmy bylismy dzisiaj z żonką w kinie na sex w wielkim miescie dwa... polecam dobrze sie wybawiłem
  23. ładne to Audi... i przebieg może być prawdziwy... przy tej pojemności...
  24. a ja pobilem rekord w maju bo przejechalem 370km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.