Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moze komus podejdzie.. fajna tapetka http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/39/NYC_Top_of_the_Rock_Pano.jpg
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
obejżyjcie sobie ciekawy dokument... jest dlugi bo trwa 2h ale NAPRAWDE WARTO http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947# adresik:http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947#
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Karolusss... powiem Ci ze to miecho to super wyglada.. ja uwielbiam wedzone.... pogadamy na spocie Artur... fele wypas... musze na zywo obadac niestety moje oponki nie dojada w tym tygodniu ...
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Uuuuuaaaa ale cacko... zajebioza
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tu bardziej myslałem o wypadzie jednodniowym az tak daleko to nie jest mozna rano wyjechac i wieczorem wrocić to taniej powinno wyjsc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no tak... ale chodziło mi o jakikolwiek odgłos paszczą :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czy przeoczyliście wątek o ogólnopolskim czy mi sie wydaje?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no nie wiem kurcze... liczyłem ze moze 3:1... chociaż bardzo dobrze grał Rybus.. i prawie wjebał bramke.. ale Casijas czy jak on tam sie pisze to jednak jeden z najlepszych bramkarzy i to obronił jedna reką
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja nastrój mam taki sobie po wczorajszym meczu.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: :nabijasie: zgaduje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czyli?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
padła koncepcja żeby wyjątkowo przełożyć spota na sobote... z różnych względów... jak sie na to zapatrujecie?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
buehehe.. dobre.. Arturos Groźny III
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale nie zawsze tak było... pamietam czasy gdy na posta czekalem tez miesiac..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to ja powiem tak...:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to w a6 tez byl ten silnik ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale sie nie wyspałem.. nie nawidzę poniedziałków.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nic nie stalem bo jak zobaczylem z daleka co sie dzieje to skrecilem od razu w lewo na Niwy i tamtędy z lewej strony dojechalem do osielska i pozniej do zamczyska i do domu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ale ile to wciaga ... pewnie ze 30.. to juz nie na moja kieszen dzieki za super spota... super pogoda i atmosferka... bylo bardzo milo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
eeeeeeeeeee.... co to za vilydż sie dzisiaj tu robi... prosze o spokój.. drogich kolegów
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja postaram sie przyjechac jutro.. ale nie obiecuje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Manny ... dokladnie tak jak mówisz... pomarańczowe środy są najlepsze... :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to faktycznie bzdura... jezeli chodzi o miasto.. moj teraz wciaga 14... ale duzo w korkach stoje[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 01:05_________________________________________________no i co... wszyscy juz spia ? a my tu dopiero polowe szampana opanowaliśmy bylismy dzisiaj z żonką w kinie na sex w wielkim miescie dwa... polecam dobrze sie wybawiłem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ładne to Audi... i przebieg może być prawdziwy... przy tej pojemności...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja pobilem rekord w maju bo przejechalem 370km