Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeszcze nie wiem...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Madas wyslal mnie do Rafiego... :>
-
Wypadek samolotu
niestety to prawda..... od dawna bylo wiadomo ze te maszyny powinny byc wycofane z uzytku
-
Wypadek samolotu
jacy byli tacy byli ale to nie powinno sie zdarzyc
-
Wypadek samolotu
no w sumie racja... mogli gdzie indziej wylądować
-
Wypadek samolotu
tragedia.... praktycznie cala góra z PiSu poszla...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[`] ;(
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
te sa fajne : no i oczywiscie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tylko RS6 fele a tu mozna sobie przymierzyć http://www.felgi.pl/lista/w/250,10996/felgi_aluminiowe_do_.htmlx nie tak ladne jak Renia VT ale daje jakies pojecie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
heheh windykacja... :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
this is what i'm talking about.. ten jest fajny 3.0 tylko kubłów mu brakuje... tak to super.. no i w sumie nie jest taki drogi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ten pierwszy chyba najlepszy co podal jedrekx... bo benzin ale ma turbo... bleeee
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jezeli ktos ma chęć by jego data urodzin znalazla sie w naszym kalendarzu to prosze przeslac swoja date urodzin do mnie na priv
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hejka Możecie sprawdzić czy wszystkim działa dobrze kalendarz? http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarz_kujawskopomorski_testy-t127416.0.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no elo wszystkim...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
te fele od porsze to wywoluja jakies mieszane uczucia we mnie.. ani nie jestem na tak ani na nie.... no nie wiem.. musialbym jeszcze popatrzec na nie co do wiekszych hamulców to tez sie zastanawialem ale manual od Renia mnie ochłodził.. tak czy siak musze heble zrobic bo juz pora
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Widzę ze tu ostra dyskusja sie toczy. 18 to imho max na nasze drogi ale na mobile de widziałem b6 na 20 i wyglądał godnie . Tak w ogole to pozdro z Kościerzyny. Troche tu audiczek pomyka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Artur.. te fele co Reniu zrobil VT sa cool.. widzialem audike b6 jakiegos klubowicza na podobnych felach w sobieszewie na zlocie tak to wygladalo : ten tez byl fajny [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 00:32_________________________________________________ dla mnie tyl przesadzony i to baaaardzo... a fele tez takie se..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Filip a naprawiles błotnik ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam nowa koleżanke! Zapraszamy na kolejny spocik.. jedrekx uważaj tam przy driftach
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
buehehe a nie powiem ... sie przestraszylem...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek.. gratuluje odwagi! ciekawe jak sie bedzie jezdzic na takich "kółeczkach" Reniu.. graty za moda!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi również idea sie podoba i chetnie sie przyłącze... moze jakby kazdy rzucił jakis pomysł jak umilić dzień maluchom to zbudujemy jakis plan - wiadomo ze wszystkiego nie wrzucimy do realizacji ale chociaz wybierzemy najlepsze pomysly a tak w ogóle to w trakcie moich wojaży po fordonie spotkałem żabkę Grzecha i czerwone ferrari hbd... oczywiscie witka poszla
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
fajne zestawienie... ale mam wrazenie ze brakuje jeszcze fotek z paru zlotów..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Blondi.. gdzie prostowalas i ile Cie to wyniosło?