Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. no u nas na Glinkach i nakielskiej tak można... niedlugo na toruńskiej... ;(
  2. ja tez w farmville gralem kiedys.. ale to nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaa
  3. fura kox... ale tapicerka bleeeeeeeeeee
  4. nowe RS5 http://moto.onet.pl/1599865,1,rs-5-nowy-sportowiec-w-gamie-audi,artykul.html?node=16 za***iste fele i fotele...
  5. ale nabazgroliliscie... 7 stron musialem przeczytac... do mnie manny nie wsiadales z tego co kojarze... chyba Reniu tylko sie przymierzał do kubłów "zginał telefon.... jak sie nie znajdzie.... to forum bedzie.... ale rozjebane.."
  6. co kupujesz? dalej audi czy cos innego?
  7. mi sie w sumie podobaja te oklepane... ale najlepiej w 20 calach...
  8. fajna ta fura,,, i nawet niedroga.... jak na stan jaki prezentuje
  9. matko boska... ze ile za ta naprawe ???????????/ najlepszego z okazji urodzin
  10. ja tak samo u siebie na ulicy robie jak chce zaparkować
  11. to mi 14 zima wciaga.....cos masz na bank uwalone... moze vaguj? lambda?
  12. Reniu respect za ten VT.... na prawde dobra robota co do fury Nosb'a ... to czy przypadkiem to nie sa lampy InPro ktore ja mam ?
  13. bleeee nie lubie slodkiego... ale moze jednego wciagne
  14. mnie nie bedzie... caly weekend zawalony
  15. Czyli na 18 dzisiaj? Marcin ja ciebie pamietam ... Przykro mi z powodu auta . Mam nadzieje ze jeszcze sie kiedys pojawisz
  16. Rene... jeszcze jutro szkoła Kierownik... stawiam piwo hahahahah ... zwała...
  17. ja tez podjade
  18. Panowie... pewnie wam sie "kiedyś przyda".. http://rapideo.pl/
  19. eeee yyyy jutro?? mialy byc w niedziele... jutro to ja nie moge
  20. strobo .. naprawiles sie juz ?
  21. http://www.wykop.pl/ramka/293207/jedzieeeeeeemyyyy-210-km-h-malina-jedziemy
  22. troszku spoznione ale szczere... 100 lat niech nam zyje
  23. mnie sie marzy taki.... ale nie grozi mi na razie... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10905818

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.