Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no u nas na Glinkach i nakielskiej tak można... niedlugo na toruńskiej... ;(
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tez w farmville gralem kiedys.. ale to nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaa
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
b7
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
fura kox... ale tapicerka bleeeeeeeeeee
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nowe RS5 http://moto.onet.pl/1599865,1,rs-5-nowy-sportowiec-w-gamie-audi,artykul.html?node=16 za***iste fele i fotele...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale nabazgroliliscie... 7 stron musialem przeczytac... do mnie manny nie wsiadales z tego co kojarze... chyba Reniu tylko sie przymierzał do kubłów "zginał telefon.... jak sie nie znajdzie.... to forum bedzie.... ale rozjebane.."
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co kupujesz? dalej audi czy cos innego?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi sie w sumie podobaja te oklepane... ale najlepiej w 20 calach...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
fajna ta fura,,, i nawet niedroga.... jak na stan jaki prezentuje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
matko boska... ze ile za ta naprawe ???????????/ najlepszego z okazji urodzin
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tak samo u siebie na ulicy robie jak chce zaparkować
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to mi 14 zima wciaga.....cos masz na bank uwalone... moze vaguj? lambda?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu respect za ten VT.... na prawde dobra robota co do fury Nosb'a ... to czy przypadkiem to nie sa lampy InPro ktore ja mam ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bleeee nie lubie slodkiego... ale moze jednego wciagne
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mnie nie bedzie... caly weekend zawalony
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czyli na 18 dzisiaj? Marcin ja ciebie pamietam ... Przykro mi z powodu auta . Mam nadzieje ze jeszcze sie kiedys pojawisz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Rene... jeszcze jutro szkoła Kierownik... stawiam piwo hahahahah ... zwała...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tez podjade- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie... pewnie wam sie "kiedyś przyda".. http://rapideo.pl/- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
eeee yyyy jutro?? mialy byc w niedziele... jutro to ja nie moge- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
strobo .. naprawiles sie juz ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.wykop.pl/ramka/293207/jedzieeeeeeemyyyy-210-km-h-malina-jedziemy- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
troszku spoznione ale szczere... 100 lat niech nam zyje- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mnie sie marzy taki.... ale nie grozi mi na razie... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10905818 - Meetingi Kujawsko-Pomorskie