Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. na tą srode jeszcze ich nie bedzie... ale na nastepna juz powinny być gotowe
  2. nastepnym razem napiszemy do papieża... ale nie wiem czy on tu cos wskóra.. nawet sie krzykacz załapał na jedna fotke... heeheh chlopaki.. fotki pierwsza klasa rajd nocny uważam za udany
  3. ale zwala pod bazyliką... hahaha
  4. ja sie pojawie
  5. mnie to bardziej reno talie przypomina
  6. a czym innym??
  7. dropsone... dobra robota czym montowałeś?
  8. djbinek.. spoko fotki
  9. czekamy na wiecej fotek
  10. przyjedz... moja żonka też czasami wpada atrójką nawet beemki sie zdarzały na naszych zlotach..
  11. Inter Cars
  12. mrt za***ista ta furka w podpisie u Ciebie :gwizdanie:
  13. Filip... please...
  14. w sumie to srody dla mnie tez ok... bo w weekendy to baluje
  15. jak pech to pech... dobrze ze jeszcze czegos nie uszkodzili... ja u siebie tez wymienialem czujnik abs w lewym tylnym kole... padł od uszkodzonego lozyska... zaczelo trzec tam o niego
  16. było bardzo pozytywnie..... rezanie w pełni )) jednak udało mi sie dojechać :>
  17. ja to pewnie nawet bym tam nie dojechal...zawiesilbym sie na pierwszym zjezdzie
  18. nie .. no różnica kolosalna :oklaski: Reniu napisz na prv kto Ci zmieniał zawieche i czy masz jakiegos zaufanego mechaniora
  19. jak już mowiłem wcześniej w sobote ide na wesele... i czy bede na zlocie to zalezy od stopnia upojenia.... :dance2:
  20. najłatwiej sie krytykuje niz samemu cos organizuje..
  21. djbinek ... 19 sierpnia w piatek ???????????????????? mozesz to sprawdzic? bo nawet za rok 2008 nie pasuje p.s. wkrotce recenzja i fight back.... fajny vocal...
  22. znajdzie sie inne miejsce...
  23. Z tego co ja zauważyłem to moj głownie spala olej na zimnym silniku. Natomiast poźniej jak go sie kreci powyżej 6tysiecy to też ciagnie olej. u mnie zużycie okolo 0,7l / 1kkm
  24. hmmm... jak 09.08 to ja bede po weselu... i moge nie dac rady.. takze mnie zapisz ze znakiem zapytania :>
  25. mi na tą chwile pasuje sobota i niedziela

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.