Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na tą srode jeszcze ich nie bedzie... ale na nastepna juz powinny być gotowe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nastepnym razem napiszemy do papieża... ale nie wiem czy on tu cos wskóra.. nawet sie krzykacz załapał na jedna fotke... heeheh chlopaki.. fotki pierwsza klasa rajd nocny uważam za udany
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale zwala pod bazyliką... hahaha
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja sie pojawie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mnie to bardziej reno talie przypomina
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a czym innym??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dropsone... dobra robota czym montowałeś?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
djbinek.. spoko fotki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czekamy na wiecej fotek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
przyjedz... moja żonka też czasami wpada atrójką nawet beemki sie zdarzały na naszych zlotach..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Inter Cars
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mrt za***ista ta furka w podpisie u Ciebie :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Filip... please...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w sumie to srody dla mnie tez ok... bo w weekendy to baluje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak pech to pech... dobrze ze jeszcze czegos nie uszkodzili... ja u siebie tez wymienialem czujnik abs w lewym tylnym kole... padł od uszkodzonego lozyska... zaczelo trzec tam o niego
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
było bardzo pozytywnie..... rezanie w pełni )) jednak udało mi sie dojechać :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja to pewnie nawet bym tam nie dojechal...zawiesilbym sie na pierwszym zjezdzie
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
nie .. no różnica kolosalna :oklaski: Reniu napisz na prv kto Ci zmieniał zawieche i czy masz jakiegos zaufanego mechaniora
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak już mowiłem wcześniej w sobote ide na wesele... i czy bede na zlocie to zalezy od stopnia upojenia.... :dance2:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
najłatwiej sie krytykuje niz samemu cos organizuje..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
djbinek ... 19 sierpnia w piatek ???????????????????? mozesz to sprawdzic? bo nawet za rok 2008 nie pasuje p.s. wkrotce recenzja i fight back.... fajny vocal...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
znajdzie sie inne miejsce...
-
[B5 ACK] Jaki olej do 2.8 V6 30V ?
Z tego co ja zauważyłem to moj głownie spala olej na zimnym silniku. Natomiast poźniej jak go sie kreci powyżej 6tysiecy to też ciagnie olej. u mnie zużycie okolo 0,7l / 1kkm
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hmmm... jak 09.08 to ja bede po weselu... i moge nie dac rady.. takze mnie zapisz ze znakiem zapytania :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi na tą chwile pasuje sobota i niedziela