Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mnie nie ma w piatek.... ale w sobote i niedziele dalibyśmy rade chyba
-
PIŁA 2009 - doświadczenia po kolejnym zlocie, plusy i minusy
na minus to to ze zagrzały mi sie klocki podczas wyscigów ;( a tak na prawde to bardzo mi sie podobało.... szczególnie przejazd przez miasto gdzie brać robotnicza zamiast kopac doły to brali aparaty i robili nam zdjęcia - szkoda ze policja tylko dwa ronda zablokowała bo troche nas posiekało ale i tak bylo super no i ten widok jak wpadlismy na lotnisko i kazdy deptał ile wlazło fakt - jakis stoliczek by sie przydał do zjedzenia kiełby - po chwili bylem caly w musztardzie - ale ja tak mam szkoda ze tylko na sobote moglem przyjechac... moze nastepnym razem uda sie być trzy dni... WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA ORGANIZATORÓW - KAWAL DOBREJ ROBOTY
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no wyglada fajnie to kiedy jedziemy?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
majki... nie wkurzaj sie od razu chodzi o to zeby nie dawać takich duzych zdjęć bo potem sie ciezko przeglada forum
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak... mam... tutaj pare filmików i fotek: http://picasaweb.google.pl/newmandns/20090711OgolnopolskiZlotAudiA4WPile?authkey=Gv1sRgCM3jhZPegYa9Mw# yyyyyy.... majki... wrzucajac takie fotki w podpis rozjeżdżasz forum
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehehe... erea1.... relacja wyjebka.... a po powrocie zdążylem odstawic auto do garazu i dalej mykałem na impre. byłem tak zjebany ze na 4km trasy taxi zdążyłem zasnąć... ale 3 piwka podzialaly i sie obudziłem.. dalej juz bylo tylko lepiej i dopiero teraz zladowałem na chate..... postaram sie wrzucic co mam bo jest co oglądać :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jestem lekko niepocieszony... szkoda ze erea1 sie nie odezwal bo nie wiem czy jedziemy razem czynie. ja zaraz mykam na impre wiec nie bede mial dostepu do kompa wychodzi na to ze jedziemy sami
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to bysmy musieli wyjechac tak kolo 7:45 najlepiej gdzies na wylocie z bydzi - tam jest taki market:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
erea1... to jak sie zgadujemy na sobote?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i co kupujesz wzamian?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a bedziesz w tvnturbo??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no gdzie... my jedziemy 11 lipca na sobote...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no stanely na pierwszym etapie... czyli trzeba sie zgadac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
reniu ile za kapcie dałeś bo nie wiem czy wroce do tamtego wątku to tutaj zapytam?
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
Reniu... teraz fura nabrała wygladu dopiero... ile dał za kapcie?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to tam ktos pije?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
majki ile za bambosze?[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 23:52_________________________________________________co tu taka cisza... a moze mi strony nie odswieza dobrze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a my dzisiaj ze strobo mielismy mega sponton zlot na wyzynach spotkalismy sie po prostu na ulicy zjechalismy i pogadalismy troche... pozniej jeszcze sie pojawil kumpel stroba... a3'ką i jakis koles sie pojawil A4 ale w sumie przez przypadek.. bo chyba sie zgubił w miescie :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ło kurde... kapeć na zlocie... to sie rzadko zdarza
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ciśnienie w oponach :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
upsss to ja... zaraz poprawiam zrobione później dorzuce jakies foto do filmu...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wrzuciłem na youtuba
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a to nie był przystanek kiedys??
-
[ALL B7] Audi A4 S-line
Przemas... fura wypasik.... a o tym pionierze to sie nie chwaliłeś jeszcze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No pełen podziwu dla Ciebie za 260km na spocik. Następnym razem będzie gdzieś bliżej dla każdego Strobo jest czego żałować, ale nie pierwszy i nie ostatni dokladnie... na prawde brawa za determinacje dla karwata23 i generalnie dla wszystkich którym udalo sie dotrzec a widzialem ze jakies dwie audice jeszcze dołączyły.. nad programowe... czy ktos z nimi rozmawiał?