Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehehe... strobo wiem że dasz rade ))))
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
panowie.. cos kiepsko szukaliscie.... ja ze strobo od razu sie spiknelismy i stalismy w miejscu gdzie ludki gume pala.. tam kolo komina czekalismy do 14:40 i sie zawinelismy.... trzeba bedzie powtorzyc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no powiedzmy ze dojedziemy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie kojarze.... ale na zlocie w Sobieszewie byly takie piekne sztuki...
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
ja tez bardzo dziekuje za udany zlocik... szkoda ze musialem sie zawinac wczesniej
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
siemano... jakby co to jutro bedę ciął z bydgoszczy do sobieszewa koło 13. tak planuje wyjechac... jezeli ktos bedzie chcial sie dołączyc to zapraszam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hahaha... za***ista relacja strobo az sie popłakałem jak zobaczyłem komentarz do ostatniego zdjecia.... brawo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nio... bylo bardzo miło jak zawsze zreszta... fajnie was bylo zobaczyc... no i co ważne jest nas wiecej coraz... :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
oooo to ja moze tez podjade...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
strobo .... to o tobie mowa?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witamy witamy... w naszym wesołym gronie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i jak było panowie? macie jakies foto czy cuś? ps czy ktos sie wybiera na zlocik do gdanska ten ogolno polski? ja juz sie wpisalem i licze ze jeszcze ktos z regionu pojedzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi raczej odpada w tygodniu a tym bardziej o tej porze... wolalbym weekend .. ale dostosuje sie do wiekszosci
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
ja na ogólnym tez bede pierwszy raz...ale sie nie boje... dam rade
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
No to ja też chce tym razem Newman +1 (pokój 2os.)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no hejka Nie wiem czy wszyscy widzieli ale jakby nie patrzeć tym razem coś bliżej nas Czeknijcie to: Zlocik Letni A4-klub'u w Gdańsku Ja sie wstepnie pisze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to ze seria to na pewno nie wada chodzi o to zeby sie poznac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w szczycie to chyba było 6 aut jesli dobrze pamietam.. niech mnie ktos poprawi ... Dopiero rozkrecamy ekipe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hugo dobrze radzi. Zdaje sobie jednak sprawe ze jest to dlugi weekend wiec frekwencja moze kulec.... ale jak teraz nie wyjdzie to mozemy za tydzien sie spotkac w wiekszym gronie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
cos malo chetnych .. no dawac ludzie dawac..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moze jakies spotkanko w niedziele?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wychodzi na to ze teraz do Torunia by sie trzeba przejechac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mnie tez nie ma na wekend majowy .. .ale ta data 19..20 - 04 mi odpowiada.
-
[B5 AFB] Woda wewnątrz auta
dokładnie... u mnie też to było (prawdopodobnie) powodem powodzi po stronie kierowcy wziałem druta i przetkałem ile sie dało.. full lisci sie tam nazbierało. Na razie jest ok
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
yo... siemanko... my zyjemy moze za tydzien w niedziele cos zrobimy?