Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. hehehe... strobo wiem że dasz rade ))))
  2. panowie.. cos kiepsko szukaliscie.... ja ze strobo od razu sie spiknelismy i stalismy w miejscu gdzie ludki gume pala.. tam kolo komina czekalismy do 14:40 i sie zawinelismy.... trzeba bedzie powtorzyc
  3. no powiedzmy ze dojedziemy
  4. nie kojarze.... ale na zlocie w Sobieszewie byly takie piekne sztuki...
  5. ja tez bardzo dziekuje za udany zlocik... szkoda ze musialem sie zawinac wczesniej
  6. siemano... jakby co to jutro bedę ciął z bydgoszczy do sobieszewa koło 13. tak planuje wyjechac... jezeli ktos bedzie chcial sie dołączyc to zapraszam
  7. hahaha... za***ista relacja strobo az sie popłakałem jak zobaczyłem komentarz do ostatniego zdjecia.... brawo
  8. nio... bylo bardzo miło jak zawsze zreszta... fajnie was bylo zobaczyc... no i co ważne jest nas wiecej coraz... :>
  9. oooo to ja moze tez podjade...
  10. strobo .... to o tobie mowa?
  11. Witamy witamy... w naszym wesołym gronie
  12. no i jak było panowie? macie jakies foto czy cuś? ps czy ktos sie wybiera na zlocik do gdanska ten ogolno polski? ja juz sie wpisalem i licze ze jeszcze ktos z regionu pojedzie
  13. mi raczej odpada w tygodniu a tym bardziej o tej porze... wolalbym weekend .. ale dostosuje sie do wiekszosci
  14. ja na ogólnym tez bede pierwszy raz...ale sie nie boje... dam rade
  15. No to ja też chce tym razem Newman +1 (pokój 2os.)
  16. no hejka Nie wiem czy wszyscy widzieli ale jakby nie patrzeć tym razem coś bliżej nas Czeknijcie to: Zlocik Letni A4-klub'u w Gdańsku Ja sie wstepnie pisze
  17. to ze seria to na pewno nie wada chodzi o to zeby sie poznac
  18. w szczycie to chyba było 6 aut jesli dobrze pamietam.. niech mnie ktos poprawi ... Dopiero rozkrecamy ekipe
  19. Hugo dobrze radzi. Zdaje sobie jednak sprawe ze jest to dlugi weekend wiec frekwencja moze kulec.... ale jak teraz nie wyjdzie to mozemy za tydzien sie spotkac w wiekszym gronie
  20. cos malo chetnych .. no dawac ludzie dawac..
  21. moze jakies spotkanko w niedziele?
  22. wychodzi na to ze teraz do Torunia by sie trzeba przejechac
  23. mnie tez nie ma na wekend majowy .. .ale ta data 19..20 - 04 mi odpowiada.
  24. Newman odpowiedział(a) na czako temat w Audi A4 B5
    dokładnie... u mnie też to było (prawdopodobnie) powodem powodzi po stronie kierowcy wziałem druta i przetkałem ile sie dało.. full lisci sie tam nazbierało. Na razie jest ok
  25. yo... siemanko... my zyjemy moze za tydzien w niedziele cos zrobimy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.