Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. Czy ktoś może robił fotsy z przejazdu?
  2. Reniu... za***iste fotki.. wlasnie te na koncu mi sie podobaja najbardziej
  3. ja sie chyba tez pojawie...
  4. mysle ze to jest dobra koncepcja. wlasnie Gumol.. nie było Cie w Toruniu...
  5. widze ze sie spoźniłem.. już wszystko rozkradzione... ;(
  6. No to musicie jakies fajne atrakcje przygotować... To moze od razu autobusem albo pociagiem pojedziemy
  7. no a ja pojechalem ... i bylem sam srednio było.... pozniej wrzuce fotki... :>
  8. strobo i filip... jedziecie za tydzien za miedze?
  9. a co sprzedajesz??
  10. zbiorka o 14 i czekamy... no nie wiem z 20 minut i smigamy do torunia kolumna zoragnizowaną OOOO
  11. strobo... gdzies ty sie podziewal....
  12. no wg wczesniejszych ustalen to za dwa tygodnie was odwiedzamy...
  13. a ja wiem nawet kto sprzedaje zawias obnizony
  14. yoyo było pozytywnie... myślałem że nikogo nie bedzie a tu taka miła niespodzianka :]
  15. no wlasnie.. Gumol zapodaj foto jak mozesz
  16. pizgało konkretnie ale Ci co sie deklarowali to byli... bylo tez dwoch nowych kolegów co bardzo nas cieszy... zapraszamy ponownie...
  17. moze tez podjade... :gwizdanie:
  18. sorry ale 150 za wymiane termostatu to troche za duzo jak dla mnie
  19. Newman odpowiedział(a) na dawid@1993 temat w Audi A4 B5
    tak jak chlopaki piszą... masz cos namotane na bank z abs'em . zacząłbym od sprawdzenia czujników abs'u
  20. ostatnio miałem małą niesprawność absu. jeden z czujników się skonczył. efekt był taki ze po chwili jazdy komputer wykrywał błąd czujnika i wyłączał cały abs włącznie z systemem asr - zapalały sie kontrolki od asbu i asru. Wtedy asr tez nie dzialal.
  21. fakt ... mało nas było ... ja sie zbytnio nie nastawiałem... i przyjechalem bo akurat bylem w okolicy szkoda ze nie udało sie wykasować błedu bez vaga..
  22. jak tak dalej pójdzie to niedługo nie będzie już miejsca... z tego co widziałem to wpisało się już 110 osób. wiadomo że część z tych osób odpadnie ale może być ciężko. Zawsze można pojechać i załatwić nocleg na własną rękę
  23. i co chlopaki jedziemy? ja wstepnei sie zastanawiam... bylem na ostatnim zlocie ogolnopolskim z Axelem i bylo pozytywnie... a teraz góry to już w ogole to jak?
  24. upssssssss :gwizdanie:
  25. hejka... i spocik sie udał... 5 autek sie pojawiło.. całkiem przyjemnie... a Filip czemu nie dojechales?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.