Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. ja chyba tez dotre z niespodzianką
  2. ja na razie sie przyglądam.... czy będę to nie wiem...
  3. To będą jakieś gry planszowe tak.... alkochińczyk :>
  4. to ja bym sie na Twoim miejscu cieszyl a moze to agonia silnika.... ciiiiiiiiiii nic nie mowilem...
  5. Mnie prosze na razie nie liczyc....
  6. nie mam piłki dzisiaj wiec bede
  7. jak nie bede mial pilki to podjade jutro dam znaka
  8. a tak sobie patrze....... p.s. dzieki za korekte... nei wiem skad mi sie wzial ten lipiec.... pewnie myslalem juz o zlocie
  9. zobaczcie rejestracje http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=pl&id=114947038&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=abt&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&tabNumber=2
  10. haloooooooooo kto jedzie na zlot do pily to czas najwyzszy napisac pw do kuredu... wplaty sa do 8 czerwca! /\ || dzieki Filip za korekte
  11. hahahha... chóru nie bedzie...... bedzie balet...
  12. no przeca jutro mecz jest i to finał!!
  13. no chlopaki... daliscie rade... obejzalem wszystkie fotki i filmy.... zajebioza..... squad przedni majki... masz fajna fote jak stoisz na drzwiach
  14. hmmm ta sroda bylaby ciekawa nawet.. wprawdzie gram w pile w srody ale nie zawsze
  15. No z nieba nam spadł
  16. najlepiej chyba bedzie rozpisać ankiete...
  17. jak nie bede umierał w niedziele po imprezie to jest szansa ze moge gdzies podjechac
  18. wyglada b. dobrze... podoba mi sie!
  19. no ładnie chlopaki... daliście rade... brawo majki!!
  20. ja na majówke smigam w bory.... felipe... zazdroszcze ci p.s. strobo wielkie dzieki.... wprawdzie okazalo sie ze po kasowaniu dalej szarpie ale przynajmniej wiem ze to nie ten czujnik
  21. dropsone... fajny pomysł... jak tylko dzien bedzie mi pasował to na pewno sie zjawie.
  22. ja z przykrością musze stwierdzić, że poziom alkoholu w niedziele nie pozwalał na jakiekolwiek prowadzenie pojazdów mechanicznych.... a co bardziej boli to mam zajete najbliższe 3 weekendy ;(
  23. dzieki chlopaki.... bedzie trzeba jakiegos grila postawic w jakis weekend to sie browaru napijemy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.