Treść opublikowana przez Newman
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
No Reniu ... wygląda klasa!! jeszcze tylko alusy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tak czy siak zapijam bo mam 30stke w sobote )))))))
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
albo poszukać swojego na allegro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
aaaaaaaaaaaaaa VAG na gwałt potrzebny!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tez bym musiał sie zważyć bo musze cos skasować
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu... o jakies 5 lat odmłodniała audica..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no kurcze.. chetnie bym sie przejechal ale akurat mam impreze rodzinna.... jakby nie patrzeć to dużo blizej niż w górach[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 20:28_________________________________________________ siemanko, co tam sie darek wydarzylo? żonka przeżyła? co tam z adiczka sie dzieje ze mechanika zamierzasz odwiedzic?? pozdrawiam żona skasowała służbowego lexusa na szczeście nic sie jej nie stało poza 2 szwami na głowie ale auto do kasacji. W audi cos mi wydech pierdzi i czujnik halla chyba do wymiany
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja sie szykuje powoli do mechanika.. na pare drobnych napraw...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
djbinek robil jeszcze .....
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
za***iste fotki... widać że zabawa była przednia... szkoda że mnie nie było ;(
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widzialem cie w balbeku wczoraj kolo 3 rano... tez balowalem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tez bede
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tez dzisiaj czyszczenie zaliczylem zewnatrz i wewnatrz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w sumie to do tej pory chyba nikt sie nie pojawil z takim silnikiem correct me if I'm wrong
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zimno jest znowu... tez chcialem porobic cos w koncu ale przy takiej pogodzie to odpada
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja chce przyjechac!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie no filip i dropsone... respect.... za***iście wyglada
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w koncu kryzys jest.... ja niedlugo rower odpalam jak sie cieplej zrobi... :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
qoperek ... a ta Twoja poszła z allegro?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ło kur... stary... kondolencje... ale i tak dobrze wyglada jak tamten do kasacji
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ktos tu chyba nie czytał dokladnie tego wątku.... polecam strone 2.... listopad 2007
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dropsone... fachowa robota z tymi lampkami :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hejka... sorka ale nie moglem dzisiaj dotrzeć Jestem troche kontuzjowany i nie moge sie za bardzo przemieszczac... napisalem do Remiego i majkiego Widze ze pare nowych aut było... czy mnie wzrok nie myli? p.s. brawa dla chlopaków z CT i okolic za determinacje...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no... trudno się z tym nie zgodzić... ale najważniejsze że właściciel jest zadowolony
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moze bedzie przyjezdzal na zloty