Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. No Reniu ... wygląda klasa!! jeszcze tylko alusy
  2. ja tak czy siak zapijam bo mam 30stke w sobote )))))))
  3. albo poszukać swojego na allegro
  4. aaaaaaaaaaaaaa VAG na gwałt potrzebny!!!!
  5. ja tez bym musiał sie zważyć bo musze cos skasować
  6. Reniu... o jakies 5 lat odmłodniała audica..
  7. no kurcze.. chetnie bym sie przejechal ale akurat mam impreze rodzinna.... jakby nie patrzeć to dużo blizej niż w górach[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 20:28_________________________________________________ siemanko, co tam sie darek wydarzylo? żonka przeżyła? co tam z adiczka sie dzieje ze mechanika zamierzasz odwiedzic?? pozdrawiam żona skasowała służbowego lexusa na szczeście nic sie jej nie stało poza 2 szwami na głowie ale auto do kasacji. W audi cos mi wydech pierdzi i czujnik halla chyba do wymiany
  8. ja sie szykuje powoli do mechanika.. na pare drobnych napraw...
  9. djbinek robil jeszcze .....
  10. za***iste fotki... widać że zabawa była przednia... szkoda że mnie nie było ;(
  11. widzialem cie w balbeku wczoraj kolo 3 rano... tez balowalem
  12. ja tez bede
  13. ja tez dzisiaj czyszczenie zaliczylem zewnatrz i wewnatrz
  14. w sumie to do tej pory chyba nikt sie nie pojawil z takim silnikiem correct me if I'm wrong
  15. zimno jest znowu... tez chcialem porobic cos w koncu ale przy takiej pogodzie to odpada
  16. ja chce przyjechac!
  17. nie no filip i dropsone... respect.... za***iście wyglada
  18. w koncu kryzys jest.... ja niedlugo rower odpalam jak sie cieplej zrobi... :>
  19. qoperek ... a ta Twoja poszła z allegro?
  20. ło kur... stary... kondolencje... ale i tak dobrze wyglada jak tamten do kasacji
  21. ktos tu chyba nie czytał dokladnie tego wątku.... polecam strone 2.... listopad 2007
  22. dropsone... fachowa robota z tymi lampkami :gwizdanie:
  23. Hejka... sorka ale nie moglem dzisiaj dotrzeć Jestem troche kontuzjowany i nie moge sie za bardzo przemieszczac... napisalem do Remiego i majkiego Widze ze pare nowych aut było... czy mnie wzrok nie myli? p.s. brawa dla chlopaków z CT i okolic za determinacje...
  24. no... trudno się z tym nie zgodzić... ale najważniejsze że właściciel jest zadowolony
  25. moze bedzie przyjezdzal na zloty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.