Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. to jest tez bardzo fajne:
  2. fajnie zmontowany filmik... wlasnie w takim wydaniu mi sie marzy film spotowy
  3. ja sie powinienem pojawić
  4. widze ze spam jest na potege.... takie dyskusje wlasnie mozna uskuteczniać na ircu...
  5. Grzechu... nie zaczaiłeś dżołka...
  6. a zdjecie po obniżeniu ???
  7. hehe.. Petara.. wynik wypas ja ostatnio z sopotu pociskałem autostrada... i tez go przegoniłem ostro... temp oleju mialem troche ponad 120st. ale upał był straszny... niestety przy tych predkosciach auto wpadało w turbulencje.... to zapewne wina łączników stabilizatora... które mam wytrzaskane - bede je robił w tym tygodniu.
  8. Grzechu.. ciekawy jestem jak teraz furka wyglada...
  9. oj spamerzy spamerzy... ładnie idziecie
  10. ja nie spie... czekam na chetnych na ircu.. tam sie mozna na prawde rozwinac zapraszam do zabawy[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 02:00_________________________________________________bez szalu ... ale: http://moto.onet.pl/1617704,1,sposob-na-anglika-lusterka-zamiast-przekladki,artykul.html?node=23
  11. no sciema ... dzisiaj jak dam rade to zrobie mały tutorial jak ogarnać irca - na prawde fajna sprawa przypominam ze server głowny to np. polska.irc.pl a kanał to oczywiscie #a4-klub.pl
  12. dobra robota!
  13. tak cicho to tu dawno nie było
  14. pierwsza dyskusja z karolusss'em na IRCU zapodana...
  15. ja wlasnie sie zastanawiam sie..... po 20 koncze ricocheta... i nie wiem czy bede w stanie jeszcze gdzieś jechać...
  16. kanał a4-klub.pl stoi.. zapraszam do zabawy testowej
  17. co myślicie o założeniu kanału na irc'u? moge się tym zająć
  18. no ja już też nie śpie...
  19. ja byłem w kinie na zacmieniu... nawet niezłe... lepsze niz druga czesc... ale tym razem mannego nie widzialem...
  20. Życzonka dla Filipa... :brawo:
  21. to na dobre nam wszystkim wyjdzie
  22. do roboty a nie ....
  23. jeszcze troche i do domku... p.s. fotki b. fajne.
  24. Majki to od rana zabiegany.... na gg i na forum :>
  25. monitoruje sytuacje...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.