tomasz-gorz

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez tomasz-gorz

1. A jeszcze jedno... jest opcja zdiagnozowania tego czujnika vagiem?

Czujnik jeszcze niewymieniony. Dziś jednak zauważyłem, że jak trzymam drążek w mocnym wychyleniu do tyłu (tak jak wsteczny) to lampy świecą, jak puszcze i jade do tyłu to gasną. O co mu chodzi. Co mam w końcu wymienić, aby działało jak powinno.

2. Mam problem z lampa wstecznego, świeci ale po chwili gaśnie. Na początku mysłałem ze może kabel uszkodzony do lampy i na dołkach rozłącza, niestety to nie bedzie to. Światło gaśnie w momencie dodawania gazu, jak puszcze gaz i jade do tyłu lampa świeci, gdy tylko dodam gaśnie. Co może być przyczyną, gdzie szukać rozwiązania.

dziś jeszcze zauważyłem, że nie musze dodawać gazu, aby gasło. Samo popuszczenie sprzegła wyłacza światło, jak wcisnę świeci.

3. Tydzień temu odebrałem passata afn od mechanika, pompa na obrotach lała ciurkiem. Mechanik wyciągnął pompę i oddał do pompiarza na regenerację, później ustawienie kąta wtrysku i teraz wszysko cacy. Nie chcialem sam się z tym bawić, cena za całość 500zl. Czas tydzień.

4. dzieki za zainteresowanie;)

nie zrozumiałem jednego: kowi napisałeś ze concert by panasonic jest pozbawiony wad, a na koniec napisałeś, zeby kupic concert 1 po naprawie procesora, wiec jak? ma wade czy nie?:)

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

swoja drogą dlaczego chorus z b5 to nędza?;))

5. Witam,

posiadam A4 z 1997r. i chciałbym wymienić moje radio niefabryczne na Chorus 2 by Grundig. Potrzebuje coś jeszcze? Jakiś adapter, czy coś? Chorus 2 jest po Can? W ogóle nie wiem jak to ugryźć.

W późniejszym terminie chciałbym zrobić, aby załączało się po przekręceniu kluczyka i RDS na FIS (posiadam licznik FIS po lifcie 1998r.)

Chorus 2 z A4 jest takie samo jak z A3? Bo różnie piszą na allegro... ze 23cm a inne 22cm?

Pozdrawiam Tomasz!

6. Jak widać jest 2 wersje z kodami klimatronica, jedna mówi:

49 Licznik błędów sygnału prędkościomierza (prędkość pojazdu)

51 Temperatura chłodzenia silnika (ECT) in oC

druga zaś:

49. Temperatura płynu chłodzącego

51. Temperatura silnika

u mnie na 51 wartość rośnie nawet od minusowych wartości do 90 (mamy przecież mrozy, czyli normalnie)

7. widzę, że nie tylko ja jeżdżę w rękawiczkach i czapce;) rozwiązanie kolegi chevidan jakoś mi się nie widzi, wolę mieć tak jak audi zrobiło, tym bardziej, że zeszłej zimy wszystko działało jak powinno...[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 13:52_________________________________________________u mnie już ok :> odpowietrzenie nagrzewnicy poprzez ściągnięcie wężyka wylotowego załatwiło sprawę! spróbuj zrobić to jeszcze raz u siebie, tylko niech dłużej ucieka to powietrze przez otworek, nawet jak już zacznie lecieć płyn poczekaj chwilkę, bo może coś tam jeszcze jest, a i jeszcze jedno: robiłem to na rozgrzanym silniku, climatronic na HI, max nawiew i pomocnik falował obrotami, tak do 3000