Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

milesdavis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wielki dzieki bedze musial isc do elektryka i zeby mi wymienił ten przekaznik[br]Dopisany: 28 Październik 2007, 16:39 _________________________________________________Witam Problem juz rozwiazany okazalo sie ze zepsuty byl przekażnik(przerywnik) ktory znajduje się w wlaczniku awaryjnych.Został on wymieniony na nowy i teraz wszystko gra Pozdrowienia dla Jocker01
  2. witam Wczoraj mialem niezła niespodzianke gdy chcialem wlaczyc kierunkowskaz a tu sie okazuje ze nie dziala potem wlączam awaryjne i tez nie działaja.Co mi przyszło do głowy to sprawdze bezpiecznik i ku mojemu zdziwienu byl dobry.I teraz nie wiem co mam robic.Słyszalem ze to moze byc przekaznik ale który?prosze o pomoc
  3. milesdavis odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Dzięki Marek.pl Jak bede mial wiecej czasu to zadzwonie do Walbrzycha i sie umówie na VAG-a
  4. milesdavis odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Ok dzięki bede musial podpac moja malenka pod kompa. Czy ktos orientuje gdzie moge spradzic logi dynamiczne na terenie bylego woj.walbrzyskiego?
  5. milesdavis odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Witam Mam pytanko odnosnie przeplywonierza.Odpielem wtyczke od przeplywki i nie bylo zadnej reakcji samochod jezdzi tak samo.Czy to moze swiadczyc ze przeplywka jest do niczego.Prosze o pomoc P.s chcialem dodac ze podpielem go do VAG-a i nic nie wykazalo oprocz "bląd sterowania silnika
  6. Witam :th: Witam wszystkisch audimaniaków Jestem nowy,pochodze z Nowej Rudy Pozdrowienia A to jest moja bryka http://img90.imageshack.us/my.php?image=tmp9596de3.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.