-
[B5 AFN] Nie działaja kierunkowskazy,awaryjne.
wielki dzieki bedze musial isc do elektryka i zeby mi wymienił ten przekaznik[br]Dopisany: 28 Październik 2007, 16:39 _________________________________________________Witam Problem juz rozwiazany okazalo sie ze zepsuty byl przekażnik(przerywnik) ktory znajduje się w wlaczniku awaryjnych.Został on wymieniony na nowy i teraz wszystko gra Pozdrowienia dla Jocker01
-
[B5 AFN] Nie działaja kierunkowskazy,awaryjne.
witam Wczoraj mialem niezła niespodzianke gdy chcialem wlaczyc kierunkowskaz a tu sie okazuje ze nie dziala potem wlączam awaryjne i tez nie działaja.Co mi przyszło do głowy to sprawdze bezpiecznik i ku mojemu zdziwienu byl dobry.I teraz nie wiem co mam robic.Słyszalem ze to moze byc przekaznik ale który?prosze o pomoc
-
[B5 1Z] przeplywomierz - jakie objawy ?
Dzięki Marek.pl Jak bede mial wiecej czasu to zadzwonie do Walbrzycha i sie umówie na VAG-a
-
[B5 1Z] przeplywomierz - jakie objawy ?
Ok dzięki bede musial podpac moja malenka pod kompa. Czy ktos orientuje gdzie moge spradzic logi dynamiczne na terenie bylego woj.walbrzyskiego?
-
[B5 1Z] przeplywomierz - jakie objawy ?
Witam Mam pytanko odnosnie przeplywonierza.Odpielem wtyczke od przeplywki i nie bylo zadnej reakcji samochod jezdzi tak samo.Czy to moze swiadczyc ze przeplywka jest do niczego.Prosze o pomoc P.s chcialem dodac ze podpielem go do VAG-a i nic nie wykazalo oprocz "bląd sterowania silnika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam :th: Witam wszystkisch audimaniaków Jestem nowy,pochodze z Nowej Rudy Pozdrowienia A to jest moja bryka http://img90.imageshack.us/my.php?image=tmp9596de3.jpg
milesdavis
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta