Treść opublikowana przez marcintuchola
-
Audi S4 B5 Imolagelb
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Jest czarna
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Tak kupiłem nową bo ze starej nie mogłem uszczelnić węży + poprzedni właściciel uszczelniał na sylikon….
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Autem na hamownię musze jeszcze jechać i między czasie biegi mi się skończyły chyba sprzęgło się skończyło. Czeka w kolejce
-
Audi S4 B5 Imolagelb
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Hej jak udało Ci się zrobić aby z rns-e pokazywało na fisie?
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Zrobione:) dałem do mechanika który to ogarnął. Po rozmowie z Dev. Była pompa zapowietrzona. Ale czekam za autem bo miał mi jeszcze parę rzeczy posprawdzać
-
Audi S4 B5 Imolagelb
-
Audi S4 B5 Imolagelb
dzięki jutro zadzwonię ?
-
Audi S4 B5 Imolagelb
To mnie pocieszyłeś trochę
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Dokładnie
-
Audi S4 B5 Imolagelb
No już trochę trwa… powiedz skąd jesteś może pojechałbym do Ciebie bo wiem że na forum jesteś znany na temat hamulców. Ja jestem z kuj-pom
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Niestety chyba pompę szlak trafił jak stała tyle i muszę szukać nowej bo nie daję rady. Maszynowo dwa razy odpowietrzone i lekka poprawa.
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Jeszcze dobrze jej nie zamontowałem. Jeszcze parę razy zderzak muszę ściągnąć ? oddałem auto żeby dobrze odpowietrzyć hamulce bo nie działają prawie wcale.
-
Audi S4 B5 Imolagelb
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Ok będę musiał coś wykombinować może jakieś płaskowniki i obejmy dadzą radę żeby wcisnąć zderzak ??♂️ mam nadzieję że w tygodniu uda mi się to ogarnąć.
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Pomału składam myślę że na dniach auto wyjedzie i dopracuję parę detali. Macie jakieś mocowania do chlodniczki oleju?
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Nie ma szans za długo czekam na ten samochód jak go kupiłem zrobiłem ponad 200km. Za dużo nerwów, pracy i kasy kosztuje s4 żeby je odstawić tym bardziej tańsze nie będzie
-
Audi S4 B5 Imolagelb
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Tak ramka nie jest od rs-a, ale to już poprzedni właściciel tak zmieniał. Ja kupiłem tylko nowy emblemat oooo
-
Audi S4 B5 Imolagelb
-
Audi S4 B5 Imolagelb
-
Audi S4 B5 Imolagelb
tak dokładniej ??
-
Audi S4 B5 Imolagelb
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Auto jest pomalowane ale teraz się składa, a ze kuzyn składa to brak mu czasu. Jak się poskłada to musi wrócić na pare poprawek do lakiernika. Mam nadzieje ze na lato wyjedzie ? bo auto kupiłem a zrobiłem nim 300km ?