-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie, wiecie może, gdzie w Lublinie lub bliskiej okolicy kupię ruską ropę w dobrej cenie? Potrzebuje do drugiego samochodu, który od zawsze jeździ na ruskiej i wychodzi mu to bardzo dobrze
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam wszystkich. Kojarzy ktos człowieka z Lublina, który przerabia lampy na bixenon? Było ogłoszenie na olx ale zniknęło. Ma ktoś do niego jakis kontakt? Albo poleca kogoś innego?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam wszystkich. Poszukuję tylnych lamp ledowych używanych do a4 b6. Żadne wynalazki typu lexus, angel eyes, tylko podobne do oryginalnych z ledową pozycją i światłem stop. Ma ktoś z was może takie na sprzedaż? Albo wie, gdzie w okolicach Lublina, Radzynia Podlaskiego mogę takie dostać?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów, forum przeglądam od dawna, znalazłem na nim wiele cennych artykułów oraz pomocnych rad od bardziej doświadczonych ludzi, jednak dopiero teraz postanowiłem się trochę bardziej uaktywnić i zacząć pisać własne posty. Mam nadzieję, że się będziemy dobrze dogadywać i moje posty nie będą zaliczane do śmieci. Jeżdżę audi a4 b6 od 3 lat, póki co nie miałem z samochodem na szczęście większych problemów poza typowymi usterkami modelu, więc audi jak najbardziej przypadło mi do gustu jako marka. Pozdrawiam !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, jestem Gabriel, jeżdzę A6 2,5 tdi 180 PS w quattro, fajny sprzęt
belzebub
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta