Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chrisnetpl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chrisnetpl

  1. mi to też nie działało i sprawdziłem wg opcji kolegi. poskutkowało. odpowiedź była prostsza niż myślałem. oto opcje: 1.założonej tej linki na plastik 2.założonych sprężyn napinających 3.kostka elektryczna wypięta 4.źle drut wygięty u mnie sprawdzenie opcji nr 1 podziałało.
  2. Po rozłączeniu chwilowym akumulatora i wykasowaniu błędu vagiem po ok 24 godzinach w różnych sytuacjach błąd powraca. Możliwe że poducha któraś jest zepsuta? ---------- Post dopisany 24-04-2013 at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 19:23 ---------- ma ktoś może jakiś pomysł bo nie mogę się pozbyć tego błędu.
  3. w końcu naprawione :-) okazała się opcja nr 1. linka spadła z plastiku.
  4. no właśnie mi też to nie działa i nie wiem za co się brać ? :-/
  5. ja zamówiłem w firmie która zajmuje się produkowaniem sprężyn. zrobili identycznie :-) ale nadal mi nie działa w stronę - tył..przód
  6. okazało się pęknięty jest czarny pręt na samym dole konstrukcji. można go kupić w aso lub jakiś zamiennik znaleźć? poza tym można może kupić gdzieś komplety zatrzasków do plastikowego tyłu fotela (mocowanie góra i dół) ? ---------- Post dopisany 04-04-2013 at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2013 at 12:06 ---------- wymieniłem drut ale ciągle nie działa. mechanizm nie reaguje na sterowanie nadal. w działającym fotelu przy sterowaniu stelaż gnie się mocno i bez problemu. natomiast w zepsutym stelaż lędźwi prawie w ogóle się nie porusza. może jakiś silniczek nie działa ? ma ktoś pomysł ?
  7. Problem został rozwiązany - pęknięta rura od turbiny (8e0145834 M) :-) Pozdrawiam
  8. zrobił się zaciek nad pompą vacum, na samej górze idzie tam rura. może to być przyczyną ? kolanko pvc dość luźno siedzi w zatrzasku metalowego elementu.
  9. Kolego każda żarówka H7 będzie halogenowa czyli bańka wypełniona jest gazami zawierającymi związki jodu i bromu zwane halogenkami (przynajmniej powinna być bo nie wiadomo co jest w chinolach) i można ją spokojnie stosować na mijania (innych nie zamontujesz do ori lamp w B6) To właśnie światła przeciwmgłowe przednie są nazywane potocznie halogenami i stąd pewnie Twoje obawy tam też jest żarówka halogenowa tylko inna podobnie jak odbłyśnik. Dzięki :-D ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- dzienne miałem na myśli mijania. już różne opcję żarówek sprawdzałem. tych jeszcze nie miałem. chyba razić po oczach one nie powinny skoro to h7 ? kurcze jak bym miał dobry aparat to bym ci zrobił fotke.... mam te żarówki 5000K w golfie IV i mam te same tylko inna barwa 7500K h7 w b6 może coś wykąbinuje to wkleję tutaj to czekamy na fotki :-D
  10. pytam, bo ksenonu na ten czas nie planuje wsadzać (duże koszty przejścia z h7). typowych hid-ów nie chcę wsadzać bo z tego co czytałem to jest sporo problemów natury prawnej. więc rozglądam się za alternatywnymi rozwiązaniami :-)
  11. tak Jafra. a żarówkę halogenową można stosować do świateł mijania ? bo halogen kojarzy mi się z czymś innym :-)
  12. ale jesteś zadowolony ? na przeglądzie był z nimi jakiś problem ?
  13. Witam, kiedy przyspieszam gwałtownie słychać wewnątrz odgłos dmuchania powietrza. Jeżeli chodzi o kratki wewnątrz to nie czuć tego podmuchu. Co może być tego przyczyną ? Pozdrawiam
  14. dzienne miałem na myśli mijania. już różne opcję żarówek sprawdzałem. tych jeszcze nie miałem. chyba razić po oczach one nie powinny skoro to h7 ?
  15. ktoś jeszcze tych żarówek używał ? kupuje się tylko same żarówki czy do tego potrzebne są jeszcze jakieś przetwornice ? :-) czy można ich jako dzienne używać ?
  16. tę prowadnicę to można jakoś wymienić ? czy da się naprawić ?
  17. Zmieniałem fotele więc nie znam historii :-) ale tak przypatrując się bliżej to już chyba ktoś majstrował w tyle siedziska. wpierw kupię nowe zatrzaski bo są klejone. Dzięki. Pozdrawiam
  18. Witam, mam problem z działaniem elektrycznych lędźwi, tzn sterując słychać jak silniczki działają ale brak reakcji w fotelu. Demontował ktoś i próbował ktoś naprawiać ten element ? jak się tam dostać i co może być przyczyną. Dodam że można lekko wyczuć że w dół i w górę chyba działa sterowanie. Jedynie jest brak pompowania. Pozdrawiam
  19. Dzięki, tego szukałem
  20. można ten włącznik jakoś rozebrać ? bo zauważyłem że tylko na mrozie dzieje się to najczęściej... jak już dłużej jadę to problem znika.
  21. trochę szkoda bo niedawno go regenerowałem :-)
  22. wg mnie to raczej włącznik. bo jak przycisnę go lub lekko przekręcę to przeciwmgielne się wyłączają. czy miał ktoś z tym problem? może nie trzeba caałego wyłącznika zmieniać :-/
  23. Witam, problem polega na tym że załączając światła dzienne, załączają się często także przeciwmgłowe tylne. jak to wyeliminować ? przecież normalnie tylne przeciwmgłowe włączają się jak się podwójnie wyciągnie przełącznik. Pozdrawiam
  24. Witam, przestało mi świecić jedno światło przednie przeciwmgłowe. Na początku myślałem że żarówka się przepaliła. Po przełożeniu żarówek okazało się że jednak nie. Podejrzewam że któryś z przewodów przestał łączyć. Czy są jakieś mankamenty odnośnie tych świateł w B6? gdzie można szukać usterki? Mogę przeciągnąć przewód z działającego światła do niedziałającego? czego do tego użyć? Pozdrawiam ---------- Post dopisany 24-12-2012 at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 19:33 ---------- ile przekaźników mają przednie światła przeciwmgłowe i gdzie się te przekaźniki znajdują?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.