-
silnik
Pozdrawiam oama glowica czywiscie ze moze byc o innym kodzie chociazby ARM ALZ ale w moim wystepuje pompa powietrza wtornego i z tylu na glowicy jest zamontowany zawor od tejze pompy w wyzej wymienionych tego niema wiec chyba tu lezy problem a moze sie myle i prosze o wypowiedzi kompetentnych ---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- Pozdrawiam oczywiscie ze moze byc o innym kodzie chociazby ARM ALZ ale w moim wystepuje pompa powietrza wtornego i z tylu na glowicy jest zamontowany zawor od tejze pompy w wyzej wymienionych tego niema wiec chyba tu lezy problem a moze sie myle i prosze o wypowiedzi kompetentnych
- silnik
- silnik
-
silniki 1600 cm
Witam otoz musze wymienic silnik o kodzie ana 1600 cm czy inny silnik o tej samej pojemnosci tez z audi podejdzie za pomoc bede wdzieczny
-
Czy bedzie pasowal silnik o innym kodzie
dzieki prosze innych kolegow o wypowiedzi w temacie
-
Czy bedzie pasowal silnik o innym kodzie
a4 b5 1600 cm o kodzie silnika ANA otoz czy bedzie pasowal motor np ARM AHL ALZ z gory dziekuje za podpowiedzi ---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 17:40 ---------- Panowie czyzby nikt mi nie pomogl
-
[B5 ANA] Wymiana silnika
Silnik o kodzie ana 1600 cm co zamiast nie bedzie pasowalo oczywiscie chce wymienic silnik rocznik auta to 2000 rok
-
[B5 ADR] Ilość obrotów
Witam wiec wszystko w porzadku serdeczne dzieki
-
[B5 ADR] Ilość obrotów
Witam otoz koledzy moze ktos sie orientuje jakie powinny byc obroty po odpaleniu na zimnym silniku na ssaniu i po jakim czasie powinny sie zmiejszyc oczywiscie ADR 1800
-
[B5 ADR] Hydronapinacz
Witam otoz moj problem w adr jest nastepujacy w silniku pracuje elektroniczny napinacz walkow rozrzadu i moje pytanie brzmi czy moge kupic zwykly napinacz i przerzucic nowe bebechy do swojego napinacza czy parametry sprezyny i tloczka sa takie same za podpowiedz z gory dziekuje[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 19:56_________________________________________________Panowie cz siedzi na tym forum ktos kompetentny
-
[B5 ADR] Dynamiczna kontrola cisnienia oleju
Witam koledzy otoz dynamiczna kontrola cisnienia wymaga dwoch czujnikow oleju jeden w moim adr znalazlem w obudowie filtra i tu pytanie gdzie drugi czujnik bede wdzieczny za podpowiedz
-
[B5 ADR] Na zimnym i ok. 2000-3000 obr. coś klekocze
Witam kolego u ciebie winny jest zawor podcisnieniowy w pompie oleju
-
[B5 ADR] Dziwny zwiazek
Witam koledzy czy hydrauliczny napinacz walkow rozrzadu ma jakis wplyw na cisnienie oleju w silniku
-
[B5 ADR] Ile i gdzie są czujniki oleju
Na dole miski olejowej jest czujnik poziomu oleju a mnie chodzi o czujniki cisnienia oleju
-
[B5 ADR] Ile i gdzie są czujniki oleju
Witam mamjedno pytanie ile czujnikow oleju jest w moim adr jeden jest w podstawie filtra a reszta bede wdzieczny za podpowiedz
Zbyszko
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta