Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zbyszko

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zbyszko

  1. Zbyszko odpowiedział(a) na Zbyszko temat w 1.6
    Pozdrawiam oama glowica czywiscie ze moze byc o innym kodzie chociazby ARM ALZ ale w moim wystepuje pompa powietrza wtornego i z tylu na glowicy jest zamontowany zawor od tejze pompy w wyzej wymienionych tego niema wiec chyba tu lezy problem a moze sie myle i prosze o wypowiedzi kompetentnych ---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- Pozdrawiam oczywiscie ze moze byc o innym kodzie chociazby ARM ALZ ale w moim wystepuje pompa powietrza wtornego i z tylu na glowicy jest zamontowany zawor od tejze pompy w wyzej wymienionych tego niema wiec chyba tu lezy problem a moze sie myle i prosze o wypowiedzi kompetentnych
  2. Zbyszko odpowiedział(a) na Zbyszko temat w 1.6
    oczywiscie silnik 1600 o kodzie ana a co sie stalo zatarlem
  3. Zbyszko opublikował(a) temat w 1.6
    Poszuk uje dobrego silnika do swojego audi kod jak w prefiksie pozdrawiam
  4. Zbyszko opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam otoz musze wymienic silnik o kodzie ana 1600 cm czy inny silnik o tej samej pojemnosci tez z audi podejdzie za pomoc bede wdzieczny
  5. dzieki prosze innych kolegow o wypowiedzi w temacie
  6. a4 b5 1600 cm o kodzie silnika ANA otoz czy bedzie pasowal motor np ARM AHL ALZ z gory dziekuje za podpowiedzi ---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 17:40 ---------- Panowie czyzby nikt mi nie pomogl
  7. Zbyszko opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Silnik o kodzie ana 1600 cm co zamiast nie bedzie pasowalo oczywiscie chce wymienic silnik rocznik auta to 2000 rok
  8. Zbyszko odpowiedział(a) na Zbyszko temat w Audi A4 B5
    Witam wiec wszystko w porzadku serdeczne dzieki
  9. Zbyszko opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam otoz koledzy moze ktos sie orientuje jakie powinny byc obroty po odpaleniu na zimnym silniku na ssaniu i po jakim czasie powinny sie zmiejszyc oczywiscie ADR 1800
  10. Zbyszko opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam otoz moj problem w adr jest nastepujacy w silniku pracuje elektroniczny napinacz walkow rozrzadu i moje pytanie brzmi czy moge kupic zwykly napinacz i przerzucic nowe bebechy do swojego napinacza czy parametry sprezyny i tloczka sa takie same za podpowiedz z gory dziekuje[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 19:56_________________________________________________Panowie cz siedzi na tym forum ktos kompetentny
  11. Witam koledzy otoz dynamiczna kontrola cisnienia wymaga dwoch czujnikow oleju jeden w moim adr znalazlem w obudowie filtra i tu pytanie gdzie drugi czujnik bede wdzieczny za podpowiedz
  12. Witam kolego u ciebie winny jest zawor podcisnieniowy w pompie oleju
  13. Zbyszko opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam koledzy czy hydrauliczny napinacz walkow rozrzadu ma jakis wplyw na cisnienie oleju w silniku
  14. Na dole miski olejowej jest czujnik poziomu oleju a mnie chodzi o czujniki cisnienia oleju
  15. Witam mamjedno pytanie ile czujnikow oleju jest w moim adr jeden jest w podstawie filtra a reszta bede wdzieczny za podpowiedz
  16. Witam dzis wymieniajac czujnik oleju odkrylem ze przewod do niego prowadzacy idzie we wspolnej koszulce z innym przewodem tej samej dlugoscii koloru jedyna roznica to ze nie mnial gumowego kapturka zachodzi pytanie gdzie powinien byc wpiety prosze o pomoc
  17. Zbyszko opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam czy posiada moze ktos fotostory z wymiany pompy oleju w silniku adr bardzo mi na tym zalezy gdyz sam chce to zrobic zgory dzieki
  18. Witam Jaka proponujecie pompe olejowa [oczywiscie niedroga]
  19. Zbyszko odpowiedział(a) na Zbyszko temat w Audi A4 B5
    Zapytam inaczej czy ma zwiazek z cisnieniem oleju
  20. Zbyszko opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam czy hydronapinacz lancucha rozrzadu ma wplyw na cisnienie oleju
  21. Zbyszko odpowiedział(a) na Zbyszko temat w 1.8
    otoz jest wtyczka wiec bedzie drozsza wersja
  22. Zbyszko opublikował(a) temat w 1.8
    Otoz rocznik mojego adr to 1998 rok i tu pytanie ktora wersje napinacza hydraulicznego walkow rozrzadu moja A posiada z gory dzieki
  23. Zbyszko odpowiedział(a) na Zbyszko temat w 1.8
    to w dolnej granicy sie mieszcze
  24. Zbyszko odpowiedział(a) na Zbyszko temat w 1.8
    Serdeczne dzieki kolego Narcyz
  25. Zbyszko opublikował(a) temat w 1.8
    No fachmany czyzby nikt nie znal sie na cisnieniu oleju w mojej A

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.