nikt nie powie jak powinny byc zamontowane sprezyny z amortyzatorami i czy maja byc lekko łukowate .truuudno [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 16:41_________________________________________________znalazłem guma pod sprezyna ,na gorze nie trzyma koncowki i sprezyna sie rozchodzi .musze zmienic gumy tylko niewiem gdzie kupic nowe i jakiej firmy . mysle ze byla juz bardzo stara ,bo na wyglad byla ok.paaaaaaaaaa
sprawdzałem sprezyny .wyglada jakby pret amortyzatora nie szedł wosi sprezyny .a sprezyna jest lekko łukowato.[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 12:51_________________________________________________czy ktos wie jak ustawic amortyzatory i sprezyny zeby wszystko grało jakis schemat moze opis.zgóry dzieki
wszystko wymienione tydzien temu sprezyny KYB amortyzatory MONROE tuleje nie wiem i to jest anglik kierownica z prawej strony .to obnizenie jest w czasie jazdy i tylko z prawej strony ,moze cos zle złozyłem moze to gumy miedzy amortyzatorem a sprezyna czy moze cos brakowac [br]Dopisany: 27 Maj 2011, 09:15_________________________________________________i do dzisiaj nikt nic nie wymyslił a mineło 11 dni co jest przyczyna .a moze słabo dokrecone sruby ktore trzymaja tylna belke.
mam a4 avant 1997 rok wymieniłem wszystkie amortyzatory.sprezyny i tuleje tylnej belki na nowe a tył z prawej strony jest o 2 cm niżczy prosze o pomoc.