Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Redies

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. a więc panowie uparłem się i przy pomocy kolegi co się lepiej zna na elektryce niż ja udało się uruchomić inaczej a mianowicie wykorzystałem przeciągnięty przewód do wzmacniacza do bagaznika a więc oddzielne zasilanie podłączenie na krótko silniczka i wykorzystanie przewodów z wtyczki oryginalnej , wykorzystanie przekaźnika i działa można sterować ori manetką jedynie co to nie działa czasówka koszt praktycznie zerowy bo wszystko mięliśmy na miejscu , dłużej to by trwało jak bym musiał przeciągać nowy kabel zaislający przez całą budę a że nmiałem to wystarczyło do klapy doprowadzić , może komuś się to przyda przy okazji oczywiście naprawiłem ukręconą rurkę poprostu przełożyłem z innego silniczka od kolegi tam była sprawna , w kieszeni zostało jakieś 200-400 zł zależy gdzie kupować, pozdrawiam
  2. w/g mnie samo wyczyszczenie nie zawsze zda egzamin ja stawiam na wytarte szczotki, ja tak miałem troszkę drgał ale nie miał siły
  3. tia i właśnie ta cena powala mnie na kolana ale mam nadzieję że znajdę jakąś dobrą używkę
  4. raczej to co podałeś w linku to sama wycieraczka kolego jest na sprzedaż a kompletne silniczki z mechanizmem kosztują oo 150 zł do góry i wcale nie jest tak że kupie drugi silniczek i będzie latało, różnia się modułami i w tym problem, stąd moje pytanie.
  5. Witam wszystkich i od razu mam do Was pytanie odnośnie mechanizmu wycieraczki tylnej w moim B5 z 96 roku a mianowicie problem jest taki, że najprawdopodobniej po ukręceniu się rurki spryskiwacza płyn zaczął dostawać się do płytki elektroniki i coś się spaliło po wymianie płytki z innego mechanizmu wycieraczka nie działa jedynie delikatnie szarpnie i dalej nic . Dowiedziałem się już , że można zastosować mechanizm od innego rocznika i zmienić mu sterowanie nie plusem a minusem ale ja jestem w tej dziedzinie zielony w związku z czym poprosił bym o pomoc bardziej zorientowane w temacie osoby, być może ktoś już miał ten problem i go przerabiał, a może ktoś ma do sprzedania taki mechanizm oryginalny do mojego rocznika? [mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]
  6. nie wydaje mi się panowie aby plecionka dawała taki głos ja właśnie jestem po wymianie tej plecionki bo przegniła i dalej jest taki dźwięk a więc dzisiaj zajrzę do katalizatora bo wydaje mi się że jest pusty i to właśnie on wydaje te dźwięki ale na 100 procent nie jestem jeszcze pewien jak będę wiedział to napiszę, Ja zapłaciłem za plecionkę i wymianę 100 zł.
  7. jest mi niezmiernie miło , że mogłem wstapić w Wasze szeregi po tym jak 2 lata przesiedziałem w OKP a więc czas na zmiany , pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.