Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomasz23

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomasz23

  1. to sa w koncu jacys zainteresowani spotem w niedziele czy nie bardzo?
  2. zobaczymy co na to inni powiedzą i najwyżej coś się ustali
  3. no nie wiem ja też jestem w domu cały weekend...ale pastaldo się nie wyrwie. zobaczymy czy będą jeszcze jacyś chętni ewentualnie za tydzień się umówimy :gwizdanie:
  4. ale to zależy od innych jak im by pasowało mi prawie każdy wieczór pasuje kwestia ustalenia :> Rafał to Ty przyjedź do Lublina chyba że opony nadal Ci huczą :tongue4:
  5. a to cały weekend masz zajęty? nie wyrwiesz sie na 2-6godz??
  6. bo mało ludzi z Lublina śledzi ten wątek ja tam śledzę dokładnie ale jak nie ma tematu spotu tylko coś o wycieraczkach czy o brelokach to się nie wypowiadam po prostu bo uważam że to nie dotyczy tego tematu :mysli: ale przynajmniej może dzięki temu więcej osób zagląda do tego wątku :tongue4:
  7. wojci chyba jesteśmy z tych samych stron bo dobrze wiem gdzie ta firma się mieści :decayed:
  8. Mi odpowiada zarówno sobota jak i niedziela :gwizdanie:
  9. no to paput jak tak strasznie Ci te opony hucza to przelozmy to na nastepny weekend a Ty do tego czasu cos z tym zrobisz?
  10. mi opony huczą ale to nie jest zadna wymowka
  11. ja mam czas od 14 do 18 mniej wiecej.
  12. ta i co tak we dwoch sie ustawimy tylko?
  13. paput jaka lipa calkiem niezle sie zapowiada. moze cos z tego bedzie
  14. Mi pasuje pierwszy weekend kwietnia :> i moze byc zalew ale widze ze watek ladnie sie rozwija :> :>
  15. Jeśli chodzi o mnie i o spoty w lublinie to termin ogólnie jest mi obojętny:) może być najbliższy weekend jak i również grilll w kwietniu Fajnie że może w końcu coś w lublinie drgnie :>
  16. Tomasz23 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    nom widziałem właśnie :gwizdanie: ale następnym razem będzie ich na pewno o jedną więcej
  17. Tomasz23 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Hmm widzę że fajnie było... też miałem być ale akurat wczoraj przyjechali fachowcy wymieniać szybę i popołudniu byłem uziemiony ale na następnym będę.
  18. Mam na imię Tomek i posiadam Audi a4 b6 2.0 z 2001r. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.