Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wito505

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hej hej wszystkim real jak widzę Panda też masz priv ---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- a właśnie ktoś miał mieć dla mnie ramki :/ i cholera wsiąkły :/ <płacze>
  2. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemano wszystkim
  3. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Już bez jaj seba ty masz dieselka a nie benzyne to w sumie nie dziwię się że tak a nie inaczej jeździsz heheh
  4. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    panton fajnie ale juz z marcinem sie ustawiłem na 16 dzisiaj na realu jeśli chcesz możesz zawitać może ty coś ciekawego odkryjesz bo ja juz pomysłów nie mam ;/ Sonda lambda nowa. przepływka nowa ori bosh. silnik zalany syntetykiem motula. Moc jest pierdolnięcie ma spore autko tak to niby wszystko ok ale spalanie :/ nie do zaakceptowania. A jeśli chodzi o podjechanie to gdzie miał bym do ciebie podjechać bo nie wiem ---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- jak to k**wa jak dziadek ?? tak sie jezdzi jak sie dba o samochod szanuje pieniadze i paliwo a nie ze jak dziadek odrazu .... ja tak jezdze :naughty: i nie uwazam sie za dziadka seba a ty już masz wnuczki ???jak nie to najwyższa pora
  5. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ha ha ha nie chce diesla chce benzynę ale coś jest zjebane w tym samochodzie. i nie mam vaga żeby sprawdzić podstawy przepływkę czy coś. zaworek na listwie wtryskowej sprawdzony nie leje. przewody paliwowe też ogarnięte nie mam żadnych wycieków, a samochód pali koło 30 l na 100km coś jest nie tak bo ona powinna palić max 12 litrów przy takiej w miarę dynamicznej jeździe, bo nie pałuje jej. teraz specjalnie zalałem za 100 i jeździłem jak dziadek 2500-3000 i następny bieg. i tak wjebała. masakryczną ilość. :/ dodge ram pali mniej z silnikiem hemi hahahahah
  6. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłysiu mam smoka a nie samochód. zalewam za 100 przejeżdżam 70 km i mam żyda na blacie. Co powiesz o czymś takim ??
  7. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemano all
  8. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powitać Marcin jesteś ??
  9. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wiem że czekają ale jakoś nie możemy się złapać na spocie będziesz w tym tygodniu ?? ja postaram się auto ojcu zabrać i pojawić na spocie, bo moje jak wcześniej pisałem stoi u DJ-a z wstecznym biegiem tylko chyba że się zaprę i na wstecznym na spota pojadę hahahahaha
  10. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powitać all. Jak pewnie już wiecie poleciała mi skrzynia biegów ;/ znalazłem jedną na allegro 6 biegową ale nie wiem czy od 2,5 tdi podejdzie do tego mojego 1,8T link poniżej http://moto.allegro.pl/skrzynia-biegow-manualna-quattro-audi-a4-b6-i2234711048.html
  11. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powitac all Marcin jeśli będziesz czytał forum to zapodaj do mnie na pw vin swojej furki bo inaczej nie dobiorą odpowiedniego rozrządu. pozdro
  12. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mankosie jak tam co tam ??
  13. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemano [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 14:12_________________________________________________Gdzie spoci dzisiaj ??
  14. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powitać :hi: to będziemy dobijać do przystani koło gokartów heheh
  15. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    panowie weźcie ktoś ogarniający kompa :Dznajomek chce coś tam sprawdzić. Podjedzie dodatkowa 4-ka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.