Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wito505

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wito505

  1. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hej hej wszystkim real jak widzę Panda też masz priv ---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- a właśnie ktoś miał mieć dla mnie ramki :/ i cholera wsiąkły :/ <płacze>
  2. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemano wszystkim
  3. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Już bez jaj seba ty masz dieselka a nie benzyne to w sumie nie dziwię się że tak a nie inaczej jeździsz heheh
  4. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    panton fajnie ale juz z marcinem sie ustawiłem na 16 dzisiaj na realu jeśli chcesz możesz zawitać może ty coś ciekawego odkryjesz bo ja juz pomysłów nie mam ;/ Sonda lambda nowa. przepływka nowa ori bosh. silnik zalany syntetykiem motula. Moc jest pierdolnięcie ma spore autko tak to niby wszystko ok ale spalanie :/ nie do zaakceptowania. A jeśli chodzi o podjechanie to gdzie miał bym do ciebie podjechać bo nie wiem ---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- jak to k**wa jak dziadek ?? tak sie jezdzi jak sie dba o samochod szanuje pieniadze i paliwo a nie ze jak dziadek odrazu .... ja tak jezdze :naughty: i nie uwazam sie za dziadka seba a ty już masz wnuczki ???jak nie to najwyższa pora
  5. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ha ha ha nie chce diesla chce benzynę ale coś jest zjebane w tym samochodzie. i nie mam vaga żeby sprawdzić podstawy przepływkę czy coś. zaworek na listwie wtryskowej sprawdzony nie leje. przewody paliwowe też ogarnięte nie mam żadnych wycieków, a samochód pali koło 30 l na 100km coś jest nie tak bo ona powinna palić max 12 litrów przy takiej w miarę dynamicznej jeździe, bo nie pałuje jej. teraz specjalnie zalałem za 100 i jeździłem jak dziadek 2500-3000 i następny bieg. i tak wjebała. masakryczną ilość. :/ dodge ram pali mniej z silnikiem hemi hahahahah
  6. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłysiu mam smoka a nie samochód. zalewam za 100 przejeżdżam 70 km i mam żyda na blacie. Co powiesz o czymś takim ??
  7. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemano all
  8. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powitać Marcin jesteś ??
  9. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wiem że czekają ale jakoś nie możemy się złapać na spocie będziesz w tym tygodniu ?? ja postaram się auto ojcu zabrać i pojawić na spocie, bo moje jak wcześniej pisałem stoi u DJ-a z wstecznym biegiem tylko chyba że się zaprę i na wstecznym na spota pojadę hahahahaha
  10. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powitać all. Jak pewnie już wiecie poleciała mi skrzynia biegów ;/ znalazłem jedną na allegro 6 biegową ale nie wiem czy od 2,5 tdi podejdzie do tego mojego 1,8T link poniżej http://moto.allegro.pl/skrzynia-biegow-manualna-quattro-audi-a4-b6-i2234711048.html
  11. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powitac all Marcin jeśli będziesz czytał forum to zapodaj do mnie na pw vin swojej furki bo inaczej nie dobiorą odpowiedniego rozrządu. pozdro
  12. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mankosie jak tam co tam ??
  13. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemano [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 14:12_________________________________________________Gdzie spoci dzisiaj ??
  14. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powitać :hi: to będziemy dobijać do przystani koło gokartów heheh
  15. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    panowie weźcie ktoś ogarniający kompa :Dznajomek chce coś tam sprawdzić. Podjedzie dodatkowa 4-ka
  16. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    widzę że będzie gruby spocik Jeśli coś pomoże to ja będę dzisiaj
  17. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: siemano Spocik na Jana Pawła czy w porcie ??
  18. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie ma co się martwić na zapas,będziemy jeździć na słonecznikowym :polew: Albo na frytkowym hahahahah
  19. ale co dokładnie oglądnąć wizualne ?? bo na B5 to ja się nie znam .Jeśli koleś pracuje tam gdzie robił foto to mogę podjechać oblukać.Ale żadnego sprzętu do mierzenia lakieru i vaga nie mam [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 08:25_________________________________________________ Karol ma rację pasi bez problemu [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 08:25_________________________________________________ o której pod Halą jesteście Chodzi mi ogólne sprawdzenie. Czy nie bije ciśnienia do zbiorniczka przelewowego.Czy nie wali spalinami z w/w zbiorniczka. Czy pod korkiem wlewu oleju nie ma masła(kawy). Jakie ma poziomy płynów. Wizualnie jak wyglądają tarcze klocki. No i oczywiście jak jeździ, czy nie ma jakiegoś mulenia na którymś biegu itd. Jak się włączy wszystkie odbiorniki elektryczne światła jakiś klime nawiew itd czy nie ma jakichś dużych spadków napięcia czy silnik nie siada jakoś mocno na klimie. Takie ogólne czy samochód na pierwszy rzut oka jest sprawny. Jak obczaisz i będzie ok to będę się tam wybierał zle z VAG-iem i najprawdopodobniej znajomym mechanikiem z góry dziękuję
  20. Witam panowie i panie jeśli są Mam małą prośbę do was jeśli jest to możliwe. Upatrzyłem sobie na allegro a4 z Krakowa właśnie. W ramach oszczędności chciał bym poprosić któregoś z was czy dało by radę zobaczyć w jakim stanie jest dane autko czy warte jest swojej ceny. Tu jest aukcja http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-quattro-avant-C20800777.html Jeśli znajdzie ktoś chwilkę to będę bardzo wdzięczny i zapewne jak ktoś z łodzi coś sobie upatrzy to możecie na mnie liczyć. Pozdrawiam
  21. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok to już trochę mądrzejszy jestem jak po każdym pisaniu na forum hehehe dzięki za info Bartki do zobaczenie na spocie. Uderzam w kimono
  22. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a to nie afn szamkowi spłyną ?? poza tym już pisałem nie chce diesel-a bo ja ropniaka zajeżdżę ciągle niedogrzany będzie ;/ :confused4:
  23. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok a jak nie znajdę AEB to jaki ewentualnie można wziąść ??
  24. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o właśnie bartek uk-nsi w niedzielę dał byś radę na km przestawić. I chciał bym się troszkę podpytać jak się czyta logi jeśli był byś taki miły i mi co nie co objaśnił
  25. wito505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Furgoth niestety nie chce dieselka. Najchętniej to bym s4 2,7bt przytulił ale hmmm pomarzyć można, nie utrzymał bym go ;/. a 1,8 T mam nadzieję że na razie mi styknie, bo teraz ojciec się w ta moją 1,6 zainstalował i nie chce mi oddać. Ja aktualnie jeżdżę Oplem Tigą, małe zwinne i nie wygodne. Muszę to sprzedać. A tak na marginesie to którą z tych 3 co zapodałem wcześniej byście przygarneli na moim miejscu ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.