Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wlizaskif

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Poradziłem już sobie z tym dzięki za radę, temat zamknięty.
  2. witam, potrzebuje wyciągnąć z korpusu stacyjki wkładkę, bębenek. Szukałem o tym wszędzie, ale nie ma nic konkretnego na ten temat, bo w przeciwnym razie już dawno bym sobie z tym poradził i nie zawracał kolegom głowy... Jednak wolałbym się obejść bez żadnego wiercenia i rozwalania czego kol wiek. W korpusie odtworzyłem taką blaszkę, ale to nic nie dało. Załączam zdjęcia i proszę o pomoc. Moze już ktoś z tym się spotkał i miał do czynienia.[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 16:08_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/631cbfc8b4dbb078.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e318304a1b3f77b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c10a1b852f68ffff.html [mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]
  3. Dowiedziałem się ze ten mod€ł znajduję, się za licznikiem... Wyciągnąłem zegary a tam nie ma nic takiego... Czy możliwe ze znajduję się to w zegarach???...
  4. Witam... Zostałem zmuszony do wymiany stacyjki, wszystkich zamków i modułu zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą,(immobilizera) wymiana podobno jest łatwa, parę śrubek, wypiąć kostki i podłączyć nowe.... Lecz chciałbym wiedzieć, czy mogę zrobić sobie to sam w garażu za darmo, czy muszę jechać do fachowca... Kupiłem z powypadkowego samochodu wszystkie zamki, stacyjkę i ten moduł... wymienić potrafię, ale mam jedno pytanie... Czy jak to zrobię to samochód odpali mi bez problemu???... Czy trzeba coś synchronizować, ustawić???... kluczyki mam dwa z transporterami... czy zrobię to samemu, jaka kombinacją, czy nie obejdzie się bez wydania kolejnych pieniędzy i podłączenie pod komputer w warsztacie????... Proszę o pomoc... Pozdrawiam... Jeżeli tematu już był to bardzo przepraszam, ale nie znalazłem nic podobnego....
  5. Witam wszystkich użytkowników... Mam nadzieję, ze przywitacie mnie gorąco... Liczę na to, że będę mógł liczyć na was w każdej sytuacji i pomożecie rozwiązać mi każdy problem.... Myślę, ze też może komuś się do czegoś przydam...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.