Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha0070

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sprawdziłem olej w skrzyni i jest tyle ile powinno być i jest czyściutki jak ze sklepu!!! Tak wiec posprawdzam jeszcze opony!!
  2. w sumie zmienilem kola z 15 na 17 ale to samo bylo na 15, raczej malo prawdopodobne ze to opony( nie na 100%) ale dzieki za rade , to jest dziwne huczenie, wzmaga sie przy hamowaniu( juz tak od 70 km do 0km), przy małych prędkościach nie słychać, obawiam sie ze to moze byc cos ze skrzynią, cztalem ze polecaja sprawdzic poziom oleju w skrzyni. Ja juz przejechalem tym autem 100000 a przebieg teraz to 340000. i nie wymienialem oleju w skrzyni!! Jak nikt nie poradzi to bedzie kosztowna wizyta u mechanika i będzie bolało. Szkoda bo 100000 przejechałem bez awarii!!! :mysli: :mysli:
  3. Witam! Mam problem z halasem z przodu auta (buczenie, wycie), szczególnie przy wyhamowywaniiu! Auto jest swieżo po wymianie łozysk i klocków (ten sam problem był przed wymianą). Czy ktoś wie co może być przyczyną? Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję [mod]Czy musisz sie na nas wydzierac?[/mod]
  4. WITAM WSZYSTKICH!!! POSIADAM AUDI A4 97 AVANT 1.9TDI. PODCZS JAZDY SŁYCHAĆ BUCZENIE,(WYCIE) Z PRZODU AUTA SZCZEGÓLNIE PRZY WYHAMOWYWANIU. AUTO JEST SWIEŻO PO WYMIANIE ŁOŻYSK I KLOCKÓW.( PRZED WYMIANĄ TEZ TO SIĘ DZIAŁO). CZY KTOS MOZE WIE CO MOZE BYC PRZYCZYNĄ? ZA WSZYSTKIE RADY ,SUGESTIE Z GÓRY DZIEKUJE!!! POZDRAWIAM!! CAPS LOCK CI SIE ZACIĄŁ ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.