Treść opublikowana przez Darek36
-
[B5 AFB] Jak wymontowac zbiorniczek spryskiwaczy
Witam. Chce wymatowac zbiorniczek tylko nie wiem jak sie do tego zabrac. Musze go wyciagnac , bo chce sprawdzic czy mam czujnik poziomu plynu.Patrzac z gory widac tylko silniczek i dwa przewody.Mam pelny FIS
-
[B5 AFB] dlaczego Fis nie pokazuje brak plynu w spryskiwaczu
papka chodzi , a te kable sa na wierzchu
-
[B5 AFB] dlaczego Fis nie pokazuje brak plynu w spryskiwaczu
Witam. Mam zegary z pelnym fisem wszystkie funkcje pokazuje oprocz braku plynu w spryskiwaczu.
-
[B5 AFB] cisnienie po odkreceniu korka oleju
A jak jest u ciebie , nic nie syczy.
-
[B5 AFB] cisnienie po odkreceniu korka oleju
To znaczy , ze cisnienie moze byc , ale chyba nie za duze.
-
[B5 AFB] cisnienie po odkreceniu korka oleju
Witam . Dzis rano wymienialem olej , i musialem odkrecic korek od oleju przy pracujacym silniku by nalac srodek do czyszczenia silnika . Gdy odkrecilem bylo slychac pss i lekki dymek. Wiem ze to ma cos wspolnego z odma , czy wogle nie powinno byc tam cisnienia .
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak jechalem z Alwaro do Elblaga to zeby go dogonic to momentami musialem ciac 2 paki z powrotem bylo nie duzo mniej
-
[B5 AFB] Zmniana oleju mineralnego na pol syntetyk
Naj bardziej sie boje rozscczelnienia silnika ,cieknacych zimeringow.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Witam pojade z toba bo nie wiem czy trafie. Spotkajmy sie na Stat Oil . O ktorej ci pasuje.
-
[B5 AFB] Zmniana oleju mineralnego na pol syntetyk
Na tym oleju bylo zrobione tylko 10 000 km a na forum nic niema-szukalem
-
[B5 AFB] Zmniana oleju mineralnego na pol syntetyk
Witam. Auto mam od czterech miesiecy i bylo juz zalane olejem mineralnym , czy mozna przejsc na pol syntetyk bez problemu. W internecie znalazlem cos takiego MOTUL ENGINE CLEAN srodek czyszczacy silnik ,gdy to zastosuje to bedzie dobrze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ok. Będę czekał nastacji statoil . Czy godz.16:00 - 16:15 ci odpowiada. Wypatruj czerwonego Audiczka . Będę z synem.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jestem z Malborka przyjade na pewno , jeszcze nie bylem nigdy na czyms takim . Pozdrawiam
-
b5 AFB dziwnie odpala z rana
sprawdzone dobre
-
b5 AFB dziwnie odpala z rana
witam auto mam od niedawna i nie wiem czy to jest normalne jak odpalam go rano to w pierwszej sekundzie chodzi jakby na 3 cylindry zatrzepocze silnikiem i po chwili chodzi ladnie i rowno
-
[B5 AFB] słabo działa wspomaganie hamulca
Dzieki za rady w poniedzialek bede walczyl
-
[B5 AFB] słabo działa wspomaganie hamulca
gosc od kturego kupilem bryke przed sprzedaza wymienial plyn
-
[B5 AFB] słabo działa wspomaganie hamulca
pozio jest ale robi sie jeszcze cos wlacza sie abs przy predkosci 5 km
-
[B5 AFB] słabo działa wspomaganie hamulca
Witam wszystkich cos jest nie tak ze wspomaganiem hamulca gdy jade i nacisne raz hamulec to ladnie hamuje ale gdy nacisne szybko 3 razy to pedal robi sie twardy i slabo hamuje po chwili jest oky
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jestem Darek z Malborka , od 3 miesięcy jestem posiadaczem A4 2,5 TDI rocznik 1998 i mam mały problem , co jakiś czas zapala się kontrolka poduszki pod siedzeniem pasażera , kilka razy już usuwałem już ten błąd VAGIEM aly po jakimś czasie wraca , czy zna ktoś może przyczynę ???