Treść opublikowana przez kamilek161290
-
Warjujacy wskaznik temperatury
ja wymienilem termostat i ten czujnik (wszystko z ASO) i nadal mam ten problem...u mnie chyba zegary padly...;/
-
Wskaźnik temperatury płynu chlodzącego
myślę że musisz wymienić czujnik temperatury który znajduje sie z tyłu za silnikiem. Ja przy okazji robionego rozrzadu kupilem ori termostat i ori czujnik(koszt 220zł z oringami)
-
zarówki led w5w
Jeżeli chcesz do "postojówek" i masz moduł który pokazuje spalona zarówke(a nie kazda b6 ma) to musisz kupic z can bus. A jezeli chcesz do wnetrza to bez can bus ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- ale w B6 to chyba juz bylo na standardzie, jak ja w B5 mam niestety kolego nie bylo to w standardzie w b6
-
Wskaźnik temperatury płynu chlodzącego
juz sam nie wiem co to moze byc...wyglada tak jakby cos sie zawieszalo...bo jest np temp. 70stopni,zgasze auto(lub odlacze aku) i wszystko na jakis czas wraca do normy(90 stopni) i po przejechaniu kilku km zaczyna szalec. Rzadko raczej sie zdarza ze liczy od 90 w góre(czesciej nawet nie dochodzi do pelnych 90 tylko staje np na 85 pozniej spadnie,wzrosnie do 90 itd...
-
Wskaźnik temperatury płynu chlodzącego
teraz jestem w Niemczech i nie mam takiej mozliwosci,ale watpie zeby teraz cos pokazało jezeli juz jest ok...musialoby sie to powtórzyć zeby pokazalo błąd,a ostatni raz mialem tak 2 miesiace temu az do teraz. ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ---------- dzisiaj zauważyłem że temperature pokazuje jak chce...raz 60..raz 90(po przejechaniu 20 km autostrada) a nie raz liczy od 90 w góre.
-
Wskaźnik temperatury płynu chlodzącego
Witam. Mam problem,otóż dzisiaj rano odpaliłem auto po nocy(silnik zimny) a wskaźnik wskazywał mi 90'(na zimnym silniku) i jak silnik sie rozgrzewał to temperatura rosła powyzej 90'..pomogło dopiero rozłączenie aku na 1min i wszystko jest ok. To juz 2gi raz sie tak zadarzyło,co moze byc przyczyna? Latem podczas trasy NL-PL wskaznik nie trzymał równo 90',lubił sobie spaść troszke do mniejszej temp.ale po kilku km wracalo do normy 90'.
-
Zmiana Opon i felg
jeżeli wypadnie coś niekontrolowanego..
-
Zmiana Opon i felg
Szkoda mi alu na zime..wiadomo jak to jest....zdarzy się krawężnik i będzie lipa
-
Zmiana Opon i felg
Witam. Aktualne opony(letnie) mam 205/55/16R,opony zimowe mam 195/65/15R,ale ze zmieniam hamulce na wieksze to musze kupić felgi i opony(zimowe) 16''. Jakie opony zimowe wybrac? myslalem nad Goodyear Ultra Grip 8 ? dobry wybór? Jakie felgi stalowe kupić? z jakim et?
-
swiatla dzienne z funkcja pozycyjnych lub nssc 523HP
kolego ostatnio bedac na flohmarku w DE widzialem takie w audi a4 b6..i powiem ze jak dla mnie to srednio to wygladalo...szalu nie robilo,szkoda ze foto nie zrobilem
-
Wymiana pasa przedniego - dopasowywanie.
Nie ten dział.
-
Osadzenie s-line
tak dokladnie
-
Osadzenie s-line
Witam. Ma kotoś schemat osadzenia znaczków s-line dla audi a4 b6 ? Szukam...szukam...i nic.
-
Pomoc w wyborze opon
Tylko chyba spreżyny lepiej używki,a amory nowe?prawda?
-
Pomoc w wyborze opon
Kupić sprężyny same 1BE i do tego amory czy te moje amory od 1BA beda pasować? Niby mam 1BA(tak na wlepce pisze) a wydaje mi ze troche nisko siedzi jak na 1BA...jest jakas inna możliwość sprawdzenia zawiechy?
-
Pomoc w wyborze opon
Obecnie mam opony 205/55/16R,chciałbym zmienić felgi na 17'-wybór pewnie padnie na ori s-line-jakie opony najlepiej kupić do tego? Kompletnie sie na tym nie znam,chce zeby ładnie wyglądało-zawias mam 1BA-w razie potrzeby moge poszukać 1BE
-
Co myślicie o tych alusach?
Witam Panowie i Panie. Tak jak w temacie FELGI ORYGINALNE 17 AUDI A4 A3 A6 A8 (2396159762) - motoAllegro Czy do mojej b6 bez problemu moge wlozyc oponki do tego 215 szerokosci?
-
Co za kable w lampce oświetlenia
Kolego to pierwsze zdj przedstawia z tego co sie nie myle mikrofon od modułu BT-taki sam mam u siebie..;p
-
Lusterko wewn.fotochrom-pytanie?
dzieki kolego..to trzeba dorezac;)
-
Lusterko wewn.fotochrom-pytanie?
Wiązki oprócz tej co podchodzi do lampki podsufitki nie ma innej,a przy tej mam zajete PINY nr 12,10,9,8,6,5,3,2 ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- Wiązki oprócz tej co podchodzi do lampki podsufitki nie ma innej,a przy tej mam zajete PINY nr 12,10,9,8,6,5,3,2
-
Lusterko wewn.fotochrom-pytanie?
Witam. W moim audi b6 mam zalozone teraz zwykle lusterko ale przy tapicerce jest taka jakby wneka do kabli od fotochromu. Po kodach wyszlo z tego co pamietam ze auto powinno posiadac takie lusterko,powiedzcie mi jak sie do tego zabrac zeby sprawdzic?gdzie zajrzeć najlepiej zeby miec pewnosc?
-
Nowa turbina-Czy cena nie za wysoka? znajde taniej?
Chce ale nowe,nie uzywana i zadna regenerowaną. ---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ---------- Chce ale nowe,nie uzywana i zadna regenerowaną. ---------- Post dopisany at 07:30 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ---------- to są turbiny fabrycznie nowe. ---------- Post dopisany at 07:30 ---------- Poprzedni post napisany at 07:30 ---------- to są turbiny fabrycznie nowe.
-
Nowa turbina-Czy cena nie za wysoka? znajde taniej?
Witam. tak jak w temacie; GTB 1756VK O NR 769701-0003 jest dostępna za 3350zł przy zdaniu starej turbiny. Natomiast 777159-0003 za 3600zł. ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ---------- up up
-
Nowa turbina-Czy cena nie za wysoka? znajde taniej?
Witam Panowie. Tak jak w temacie; GTB 1756VK O NR 769701-0003 jest dostępna za 3350zł przy zdaniu starej turbiny. Natomiast 777159-0003 za 3600zł.
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Panowie.... 150zł juz z przesyka... Po co cos docinac...kleic...15 min roboty..a oto efekt