Treść opublikowana przez kamilek161290
-
Problem z wycieraczkami-FILMIK!!
Witam. Mam problem z moimi wycieraczkami,otóż przy zawracaniu podczas pracy bardzo hałasują. Kupiłem nowe VALEO i chodzą jak stary szrot. Wode zbierają dobrze,nie przeskakują tylko to "pukanie" przy ich pracy mnie dobija.Nie ma jakiejkolwiek różnicy czy założę VALEO czy tanie z giełdy. Tak dla porównania moja dziewczyna ma a3 8l po lifcie i tam jest taka cisza ze aż chce się jechać w deszczu. Co może być nie tak z moimi? może ramie tych wycieraczek do bani? czy to już taki urok b6-stki?
-
Poznań - klimatyzacje
Miałem przyjemność odwiedzić ten serwis juz drugi raz. Jak w trasie strzelił mi kompresor od klimy,a ze byla to niedziela to musialem czekać do poniedziałku. W poniedziałek auto wyjechało z warsztatu przed godz. 12 w południe. Panowie znają sie na rzeczy,a tłok tam niesamowity. Jeszcze raz POLECAM!!!
-
wariuje wskażnik temperatury silnika
miałem identyczne objawy jak Ty...u mnie czasem jeszcze potrafiło rano startować już od 90 stopni i szlo w gore. Wina leżała po stronie licznika. Dokładnie to silniczek od wskazówki temperatury.
-
Czy warto dopłacić?
wybór padł na conti 5 temat do zamknięcia
-
Czy warto dopłacić?
[TABLE] [TD=class: c3][h=3]FULDA SportControl 225/40R18 92Y [EB1] XL[/h][/TD] [/TABLE] 414.77 zł CONTINENTAL CONTISPORTCONTACT 5 225/40R18 92 Y XL LETNIE - 498.98
-
Czy warto dopłacić?
Witam Panowie. Co sądzicie o oponach Fulda SportControl 225/40 R18 92 Y MFS ?? Czy może lepiej dołożyć i kupic Continental ContiSportContact 5 ? Ewentualnie jakie inne polecacie?
-
obniżenie zawieszenia
racja kolego..przy kupnie podaje się marke,model jaki silnik itd.
-
Kupno Eibach pro kit -30mm
Felgi 18" czekają już na moje auto. Wiem że pewnie bedziie koza (1BA) i mysłałem żeby obniżyć ją eibach pro kit -30mm ale mam jedno pytanie..czy przy wyborze takich sprężyn trzeba kierować sie klasą wagową auta? trzeba to dopasować czy po prostu kupić i założyć i bedą spełniać swoją role?
-
Felgi do AUDI A4 B6 1.9tdi 130km 18" czy 19"
Może felga za szeroka? Jakiego masz laczka? tutaj jest jego temat http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/problem-felgami-19-a-274449/
-
Problem z Felgami 19'
daj opone tak jak kolega wyzej pisał 225/35/19 lub 235/35/19 odstęp na "wysokość" sie zmniejszy juz bedzie wiekszy niz te 5mm a jak bedzie tarło to daj dystans tylko zmierz ile mm zeby pozniej przy "dobijaniu" nie obcierało Ci nadkoli. Jedz do jakiegos gumiarza i niech wrzuci na przymiarke opone z profilem 35 i bedziesz wiedział co jest grane:peace:
-
Problem z Felgami 19'
a jakie wcześniej miałeś te 17''? i było git?
-
Problem z Felgami 19'
jak ogarniesz felgi ze nie będą obcierać to zrób coś hamulcami bo prawie ich tam nie widać
-
Problem z Felgami 19'
to et co podałeś to chyba jest nieprawidłowe. ET zawiera tylko 2 cyfry. A ty napisałeś średnice obręczy razy szerokość felgi?
-
Felgi do AUDI A4 B6 1.9tdi 130km 18" czy 19"
tak więc dałem mu odpowiedź dot. felg 15''
-
Felgi do AUDI A4 B6 1.9tdi 130km 18" czy 19"
jezeli tarcze są serią i nikt ich nie zmieniał na większe to 15 wejdzie. Sąsiad ma 1.9tdi 131PS i lata na biedronkach 15''
-
Wybór 17 czy 18 ??
Wiec wybór padł na 8JX 18H2 ET 43 5X112 Teraz trzeba jakies sensowne oponki do tego dobrać
-
Felgi do AUDI A4 B6 1.9tdi 130km 18" czy 19"
jestes pewien ze wejdą? jezeli kolega ma 3.0 Q to ma tarcze bodajze 312 albo 320mm i wtedy felga min 16 cali. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
-
czy wejdzie ta felga?
Witam. czy wejdzie ta felga 8JX 18H2 ET 43 5X112 do mojej a4 b6?
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
8Q1 - Headlight range adjustment, czyli posiadasz ręczną regulację i takowa była w standardzie z tymi lampami co masz. Natomiast 8Q3 to Automatic headlight range adjustment dynamic self adjusting while driving, czyli samopoziom do zastosowania w xenonach i xenonach+ dziękuje kolego;)
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Jezeli we wlepce serwisowej mam kod 8Q1 tzn ze powinienem mieć samopoziom? mam zwykle lampy,brak spryskow i mam regulacje kolo kierownicy,a we wlepce mam ten kod 8Q1,a swiatla sie automatycznie nie obnizają.
-
Wybór 17 czy 18 ??
Zakładaj kolego 18" i się nie martw skoro jeździsz większość po DE. Ja u siebie w swojej B6 miałem 18" na seryjnym zawieszeniu i było ok. Jakbyś szukał felg z oponami 18" to mam swoje na sprzedaż , ponieważ sprzedałem B6-kę Jeszcze zastanawia mnie to ze jeżeli założę 1BE i 18cali to jak jadę do Polski,czasami trochę załadowany to czy nie będzie mi nic ocierać na guujkach:grin:??
-
Wybór 17 czy 18 ??
wlasnie mysle ze pewnie bede musial obnizyc autko...myslalem o ori sprezynach s-line:eusathink:
-
Wybór 17 czy 18 ??
Witam. Obecnie śmigam na 205/55/16 i zastanawiam sie nad zmiana na 225/45/17 albo 225/40/18.Zawieszenie standard 1BA. Jezdze glownie po niemieckich drogach,a raz na 3-4 miesiace urlop w Polsce. Do pracy mam ok 30km w jedna strone i jest to glownie jazda autostrada. Czy jest wielka roznaca w komforcie jazdy na 17 a 18? Jaki rozmiar bedzie odpowiedni? I czy licznik bedzie mi duzo oszukiwać w porównaniu do obecnych 16?
-
Polecane opony letnie
Witam. Jakie opony letnie 225/45/17 wybrać? myślę że tak max 500zl/szt. Co polecacie?Mam obecnie conti 205/55/16 ale nie pamietam modelu i jestem srednio zadowolony.Na suchym super,a popada troszkę to jak na sankach z małą kotwicą
-
Do oceny felgi
Co myślicie o tych felgach? KOLA FELGI 17 AUDI S-LINE A4 A6 ORYGINALNE IDEAL (3132885527) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Bedzie sie zgrywać jako tako z b6-stką?