Treść opublikowana przez olko25
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
WKLEJONA lista z OCP i jest mała rozbierzność z powyższą :gwizdanie: ( chyba że ktoś zrezygnował i dla tego to sorki )
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
A jeżeli tak się sprawa przedstawia to myślę że spokojnie uporam się z samochodem . Ja czekam
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Też właśnie miałem pisać że przecież każdy będzie sobie ustalał termin , ale stwierdziłem że to zbyt oczywiste A po drugie popraw mnie na liście bo najpierw wbiłem na forum OCP , a mam silnik AHH + 216 . A tak koledzy z ciekawości , kurcze chce się wybrać na to strojenie . Ale ostatnio jeździłem paskiem z świeżo wymienionym sprzęgłem i brało mu od samego dołu ( jednomas od Valeo ) . A u mnie bierze przy samej górze prawie . Nie mam problemów z wbijaniem biegów i etcra , nawet dwumas jest cichy , sporadycznie ślizga sprzęgło ale na dwójce jak dam mocno po pedale . Obecnie przenosi 285 Nm . Czy przy strojeniu może być kiszka . P.S Jutro dzwonie do Aliego aby to obczaić Sorry za OT :gwizdanie:
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Ta ale chyba w lutym zeszłego roku , przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo aby w tym było poniżej ciaka
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
To co zepsuła mu się od ostatniego Grupowego . Przecie jakoś robił pomiary . Ale spoko nie wnikam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów Mam passata AHH ale komstrukcja podobna do A4