Treść opublikowana przez amor70
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
TE SPOTY TO CORAZ WIEKSE PORAZKI[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 18:09_________________________________________________CO TO ZA SPOTY JAK CO TYDZIEN SA 3 MAX 4 AUDICZKI
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a co zespotem [br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:32_________________________________________________jest ten spot o 19 czy idziecie pod parasolki
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
w przyszła niedziele o 17 na podpromiu ma byc podobno zlot audi wszystkich modeli ma byc ponad 30 aut moze ktos od was wpadnie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zgadzam sie kluczowe postacie były PODOBNO W NASTEPNOM NIEDZIELE O 17 JUEST ZLOT AUDI WSZYSTKICH MODELI NA PODPROMIU MA BYC PODOBNO PONAD 30 SAMOCHODÓW
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ile było audic na spocie ????????????????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ILE BYŁO AUTEK NA SPOCIE
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
kiedy macie zlot
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czy ma ktos do sprzedania przycisk do awaryjnych do a4 b5 1998 bardzo prosze o odpowiec pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
FAJNY BYŁBY JAKIS WIEKSZY SPOT ALBO NA CAŁY DZIEN BO 2 GODZINY I 5 AUT TO LIPA
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nawet spoko te auta
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
zapraszamy 15 maja do rzeszowa na podpromie o 16
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to ile bedzie aut jutro na spocie jest sens jechac czy znowu bedzie 3-4 audiczki
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
TO DAWAJCIE 15 MAJA DO RZESZOWA
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
tak:)
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 09:09_________________________________________________oj sie działo- audi a4 2.0 tfsi
powiem tak teraz ma prawie 270 koni zawieszenie igła twarde regulowane na razie niemam sie do czego przyczepic- audi a4 2.0 tfsi
ok moze ktos tak napisał ale byl sprawdzany przed zakupem i podobno nie był krencony jest ksiazka serwisowa i wszystko niby ok- audi a4 2.0 tfsi
kolego bardzo sie mylisz ma 120 tys przebiegu a w srodku pelen wypas jak nowy zaraz dam ci fotke ze srodka [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 11:49_________________________________________________no to jest ten to gdzie masz zniszczony srodek tam [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 11:52_________________________________________________po zdjeciach wnioskuje ze to kiedys była twoja??????- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzis podpromie o 16?????? co wy na to klubowicze audi- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
widze ze chętnych nie ma na spot dzis na podpromiu- audi a4 2.0 tfsi
[mod]Proszę o uzupełnienie opisu tak jak to inni zrobili w tym dziale - jak nie zostanie poprawiony to zamykam[/mod]- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a dzis jest cos na podpromiu ?????????????????????????? [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 10:09_________________________________________________dzis jest super pogoda na spocik tylka nie na 5 aut a na wiecej kto sie pisze- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
koledzy moze dzis w nocy zfrobimy spod na podpromiu ?????????[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:18_________________________________________________moze dzis w nocy spotkamy sie na podpromiu- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
a dzis cos bedzie w rzeszowie?????????? - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE