Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amor70

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amor70

  1. TE SPOTY TO CORAZ WIEKSE PORAZKI[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 18:09_________________________________________________CO TO ZA SPOTY JAK CO TYDZIEN SA 3 MAX 4 AUDICZKI
  2. a co zespotem [br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:32_________________________________________________jest ten spot o 19 czy idziecie pod parasolki
  3. w przyszła niedziele o 17 na podpromiu ma byc podobno zlot audi wszystkich modeli ma byc ponad 30 aut moze ktos od was wpadnie
  4. zgadzam sie kluczowe postacie były PODOBNO W NASTEPNOM NIEDZIELE O 17 JUEST ZLOT AUDI WSZYSTKICH MODELI NA PODPROMIU MA BYC PODOBNO PONAD 30 SAMOCHODÓW
  5. ile było audic na spocie ????????????????
  6. A ILE BYŁO AUTEK NA SPOCIE
  7. kiedy macie zlot
  8. czy ma ktos do sprzedania przycisk do awaryjnych do a4 b5 1998 bardzo prosze o odpowiec pozdrawiam
  9. FAJNY BYŁBY JAKIS WIEKSZY SPOT ALBO NA CAŁY DZIEN BO 2 GODZINY I 5 AUT TO LIPA
  10. zapraszamy 15 maja do rzeszowa na podpromie o 16
  11. to ile bedzie aut jutro na spocie jest sens jechac czy znowu bedzie 3-4 audiczki
  12. TO DAWAJCIE 15 MAJA DO RZESZOWA
  13. tak:)
  14. [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 09:09_________________________________________________oj sie działo
  15. powiem tak teraz ma prawie 270 koni zawieszenie igła twarde regulowane na razie niemam sie do czego przyczepic
  16. ok moze ktos tak napisał ale byl sprawdzany przed zakupem i podobno nie był krencony jest ksiazka serwisowa i wszystko niby ok
  17. kolego bardzo sie mylisz ma 120 tys przebiegu a w srodku pelen wypas jak nowy zaraz dam ci fotke ze srodka [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 11:49_________________________________________________no to jest ten to gdzie masz zniszczony srodek tam [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 11:52_________________________________________________po zdjeciach wnioskuje ze to kiedys była twoja??????
  18. dzis podpromie o 16?????? co wy na to klubowicze audi
  19. widze ze chętnych nie ma na spot dzis na podpromiu
  20. [mod]Proszę o uzupełnienie opisu tak jak to inni zrobili w tym dziale - jak nie zostanie poprawiony to zamykam[/mod]
  21. a dzis jest cos na podpromiu ?????????????????????????? [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 10:09_________________________________________________dzis jest super pogoda na spocik tylka nie na 5 aut a na wiecej kto sie pisze
  22. koledzy moze dzis w nocy zfrobimy spod na podpromiu ?????????[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:18_________________________________________________moze dzis w nocy spotkamy sie na podpromiu
  23. a dzis cos bedzie w rzeszowie??????????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.