kacek91

Reputacja

1. kacek91

Spoty Puławskie

Kurde, znowu ominą mnie spot:wallbash: Niestety w weekend byłem w Zawierciu i nie czytałem forum:kwasny: ale teraz śledzę i pasuje mi każdy termin oprócz 10-14 lipca
  2. kacek91

Może jakiś spocik?
  3. kacek91

Spoty Puławskie

Kurcze za późno zobaczyłem:kwasny: a był ktoś?
  4. kacek91

ja jadę w niedziele
  5. kacek91

to co z tym grilem?
  6. kacek91

Spoty Puławskie

a propo malowania chcę zrobić coś takiego: Przed: Po: Do tego malowanie zacisków na oczojebne zielone. Jakieś opinie, porady?
  7. kacek91

Spoty Puławskie

Dzięki ale szukam bardziej szosowo-turystycznego
  8. kacek91

Spoty Puławskie

no pewnie:D ostatnie to też jakieś miejsce
  9. kacek91

Spoty Puławskie

jak zrobi się cieplej to robimy spota na myjni:) a tak przy okazji rozpoczęcia sezonu wybiera się ktoś na bemowo? http://www.facebook.com/StowarzyszenieSprintuSamochodowego
  10. kacek91

Spoty Puławskie

No jestem nim zainteresowany, pytałem kolesia czy ogłoszenie aktualne odpisał: Tak ogłoszenie jest nadal aktualne, motocykl dostał nowy wiśniowy metaliczny lakier z palety BMW i można powiedzieć że jest już prawie przygotowany do wiosny, tylko czyszczenie moczenie i konserwacja cx 80 i uzupełnienie płynów dot 4 i motul 10w40 do silnika, wszystko to posiadam. Jeśli jest pan zainteresowany w tym tyg będę w domu.
  11. kacek91

Suzuki GS 500 Puławy ? Tablica.pl taki na początek
  12. kacek91

Spoty Puławskie