Treść opublikowana przez kacek91
-
Spoty Puławskie
Kurde, znowu ominą mnie spot:wallbash: Niestety w weekend byłem w Zawierciu i nie czytałem forum:kwasny: ale teraz śledzę i pasuje mi każdy termin oprócz 10-14 lipca
-
Spoty Puławskie
Może jakiś spocik?
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
Kurcze za późno zobaczyłem:kwasny: a był ktoś?
-
Spoty Puławskie
ja jadę w niedziele
-
Spoty Puławskie
to co z tym grilem?
-
Spoty Puławskie
a propo malowania chcę zrobić coś takiego: Przed: Po: Do tego malowanie zacisków na oczojebne zielone. Jakieś opinie, porady?
-
Spoty Puławskie
Dzięki ale szukam bardziej szosowo-turystycznego
-
Spoty Puławskie
no pewnie:D ostatnie to też jakieś miejsce
-
Spoty Puławskie
jak zrobi się cieplej to robimy spota na myjni:) a tak przy okazji rozpoczęcia sezonu wybiera się ktoś na bemowo? http://www.facebook.com/StowarzyszenieSprintuSamochodowego
-
Spoty Puławskie
No jestem nim zainteresowany, pytałem kolesia czy ogłoszenie aktualne odpisał: Tak ogłoszenie jest nadal aktualne, motocykl dostał nowy wiśniowy metaliczny lakier z palety BMW i można powiedzieć że jest już prawie przygotowany do wiosny, tylko czyszczenie moczenie i konserwacja cx 80 i uzupełnienie płynów dot 4 i motul 10w40 do silnika, wszystko to posiadam. Jeśli jest pan zainteresowany w tym tyg będę w domu.
-
Spoty Puławskie
Suzuki GS 500 Puławy ? Tablica.pl taki na początek
-
Spoty Puławskie
no ja jeszcze w klubie nie byłem niestety
-
Spoty Puławskie
Kto zna się co nieco na motorach? chciałbym kupić a jest jeden w Puławach i dobrze by było żeby ktoś lepszym okiem go obejrzał
-
Spoty Puławskie
i ja dziękuję za spota i sorki że tak szybko uciekłem za rok zostanę do końca:)
-
Spoty Puławskie
Ja tez bede, a kto bedzie chcial to przyjedzie
-
Spoty Puławskie
pisałem pw do kilku zobaczymy jeszcze rzucę do tematu na forum
-
Spoty Puławskie
a no właśnie ma być S4
-
Spoty Puławskie
No chyba że ktoś przyjedzie autem 300hp+ to robimy jazdę próbną
-
Spoty Puławskie
ostatniego spota mięliśmy 2 września:)
-
Spoty Puławskie
SPOT, NIEDZIELA, GODZINA 15:00, PARKING TESCO=>od strony McDonalda 1.Paput 2.Michał 3.kacek 4. 5. 6. 7.
-
Spoty Puławskie
Byle nie sobota bo już zajętą mam
-
Spoty Puławskie
Mi praktycznie kazdy termin pasuje
-
Spoty Puławskie
A no właśnie o której?? jakoś mało chętnych:(
-
Spoty Puławskie
to co? jutro spot?