Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kacek91

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kacek91

  1. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    to co może pierwszy weekend??
  2. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    dzięki za odpowiedzi w sprawie malowania ale niestety na razie nie pomaluje bo zrobiłem program i brak funduszy:/ to co spocik w weekend?
  3. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jak dla mnie może być ostatnia niedziela Kto w okolicy dobrze maluje felgi?
  4. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    zobaczymy. A co do spotów to może w puławach można by zrobić kalendarz spotów regularnych, np pierwszy weekend miesiąca. Każdy by wiedział kiedy jest spot i mógłby sobie zaplanować czas i wpaść pod tesco:)
  5. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    tak
  6. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    to w razie czego 9-10 marca w a3 organizujemy integracje w Resort Piaseczno 100 zł od osoby za 1 nocleg oraz – zakwaterowanie w pokoju hotelowym 2 lub 3-osobowym, – drink powitalny w dniu przyjazdu, – kulig saniami lub bryczką w dniu przyjazdu, – ognisko z kiełbaskami podczas kuligu, – kolacja przy ognisku po kuligu, – poczęstunek herbatką kwitnącą drugiego dnia pobytu, – śniadanie drugiego dnia pobytu.
  7. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    byłby ktoś chętny 9 lutego na spota w lublinie łączonego z a3, a4 może leon i a6? (pomysł Rafała:))
  8. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Nie jest małe ale kilku jakiś warunków nie spełnia i do tego jest za łatwe, dlatego ośrodek byłby nieopłacalny
  9. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    W Puławach niema ośrodka egzaminacyjnego, można zrobić tylko kurs a zdać możesz w Radomiu lub Lublinie a w razie kursu to polecam Nauka Jazdy Lipski Puławy
  10. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Panowie przypominam, spot dziś o 17.00 parking tesco przy McD
  11. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    mi pasi:)
  12. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    tylko nie w sobotę bo mam wesele:/
  13. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    z Mariusza to nie da się pomylić, czyli ktoś kupił już z naklejką
  14. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    armistead ty jeździsz srebrną a3 na LRY z naklejką klubową?
  15. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jak pewnie większość wie pod tesco są gokarty więc może pojedziemy się po ścigać?
  16. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Nie mam pełnego fisa, ale skąd wiesz że mam ledy?
  17. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jak tuning to Kingsoft w Ostrowcu świętokrzyskim, mechaniką też się zajmują
  18. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    czemu nic tu się nie dzieje??
  19. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    co tu taka cisza??
  20. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    robimy spota czy nie?
  21. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    co z tym spotem? Sobota 17.00 parking Tesco?
  22. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no jak niema Forum>społeczność>liska użytkowników>szukaj użytkowników>zaawansowane>miejscowość>puławy:)
  23. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    mi sobota pasi jak na razie, bo niedziela odpada bo jadę na rozpoczęcie sezonu na bemowo
  24. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    nie wiem jak z czasem ale może uda mi się pojechać ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ---------- a tak apropos dawno nie było spota w puławch:(
  25. kacek91 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    https://picasaweb.google.com/112117168266825311058/SpotA4?authuser=0&feat=directlink

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.