Treść opublikowana przez mariusz2908
-
Problem z licznikiem
A na dodatek teraz taki komunikat. Ostatnio same cyrki pokazywało komunikat uszkodzenia czujnika poziomu oleju, teraz to plus jeszcze wykrzyknik czerwony.
-
Problem z licznikiem
- Problem z licznikiem
Dziś rano chcąc odpalić auto na początku jak przekrecalem kontrolka migala od immobilisera, później odpaliłem to zegar zgasł, przekręcajac to jakby chciało się zaswiecic ale dechlo, po kilku razach niby jest ok ale jak gasze auto to piszczy, i na FIS pokazuje mi menu wejście. No i nie wiem co z tym zrobić- Podłączenie czujnika płynu spryskiwaczy
aha spoko, bo nie mogę nigdzie znaleźć ale to żadnego bezpiecznika nie potrzebuje ?- Podłączenie czujnika płynu spryskiwaczy
Witam kupiłem drugi zbiornik już z czujnikiem i mam pytanie jak podłączyć, i gdzie wpiąć te kabelki ?- Co lepsze? Słupek czy Kompletny silnik
No ale wyeliminuje tym że włożę własną pompę itp ? i myślisz że po x czasie nie pojawi się ten problem falowania ? Ja właśnie czytałem że najlepszy to BAU i BCZ wszystko po 2004. Trochę boję się tego BDG bo średnio chciałbym żeby mi falowało- Co lepsze? Słupek czy Kompletny silnik
a Jak bym wziął sam słupek BDG to czy pasował by mój osprzęt z BFC ?- Co lepsze? Słupek czy Kompletny silnik
tylko czytałem że BDG nie są tez tak fajne na wolnych obrotach faluje, układ zasilania elektra siedzi. Najlepszy jest BCZ ale taki dostać to ciężko.- Co lepsze? Słupek czy Kompletny silnik
I jak brać słupek na co zwrócić uwage?- Co lepsze? Słupek czy Kompletny silnik
Witam tak jak w tytule. Padła mi moja audi z winy uzdolnionego mechanika. Robiąc przy pompie wtryskowej, dotykał koła mimośrutowego, ustawił do góry ,,nogami" efekt taki że przejechał 150 km pasek zleciał no i nie ma sprężania. Gość wypiął 4 litery bo twierdził że to wałki rozrządu... a ten mimośrut zrobił sobie nowy tor... ale do rzeczy mam silnik BFC rok 2002 szukam słupka lub kompletny silnik? Jakieś rady? Co bylo by lepsze tańsze? Mechanik mówi żeby brać słupek goły. Co o tym wszystkim myślicie?- Objawy zużytych wałków ? Nie odpala
Niestety po tamtej wizycie u tego mechanika samochód tzn silnik jest w opłakanym stanie więcej rozpisałem się w drugim temacie. Mechanik oczywiście pełen wyjeb...e zwalalnie winny na walki które inny mechanik sprawdził przez wlew i mówił że są wporzaku.- Usterka czy ta część mogła się znaleźć w takiej pozycji w skutek awarii?
Powiem tak kurs kolizjyjny zaliczony... Tłoki się niestety spotkały mechanik w d*pie ma to. Twierdzi że on tam nie lazl. Ze to musiał pasek napotkać wielki opór i temu jest to w takiej pozycji. Tylko jak on wytłumaczy że te koło wytarlo tam ramię. Bo jak by faktycznie tak było to raczej już za pierwszym razem by pasek zleciał dwa napewno by się zerwał trzy tak by nie wytarlo myślę. Ogólnie ciężka sprawa tak jak wspomniałem owy Kowal aut ma gdzieś to że auto nie działa. Twierdzi że to walki rozrządu bo niby sprawdzał sobie bo i taki klops- Usterka czy ta część mogła się znaleźć w takiej pozycji w skutek awarii?
Nie. Miał wymienić pompę wtryskowa tylko. Po wymianie pompy przejechałem 150 km i auto padlo. Okazało się właśnie jak zdjął osłonę od rozrządu że właśnie tak to stoi. Pasek o 3 zęby zleciał. Do tego miał wtedy nic nie lezc. Kiedyś z 1.5 roku temu on mi robił rozrząd jeździłem przez ten czas do wymiany pompy wymiana pompy u niego i odrazu jakiś był dziwny dźwięk z silnika.- Usterka czy ta część mogła się znaleźć w takiej pozycji w skutek awarii?
Wiem dramat niesamowity. Efekt znany samochód nie pali i nie ma ciśnienia. A miał tylko mieć wymieniona pompę wtryskowa i dlatego pytam. Bo rozrząd robiłem u tego samego gościa z 1.5 roku temu. I nawet jak źle założył ta część to czy to nie stało by się szybciej jak uważacie.- Usterka czy ta część mogła się znaleźć w takiej pozycji w skutek awarii?
Witam tak jak w temacie mam problem z swoim audi mechanik były twierdzi że skutek awarii to jest ze pasek napotkal opór pewnie walki i się tak o 180 stopni przesunelo proszę o rady https://zapodaj.net/72995f518afa1.jpg.html- Objawy zużytych wałków ? Nie odpala
Witam mam problem z swoim samochodem. 2 lata temu zalałem swoją Audi ,,ruska" ropą i zaczał mi od tamtej pory źle chodzić, szarpał gasł. Raz szedł dobrze raz gorzej. Miałem wczesniej problem z pompą bo też tak posadziłem jedna... no ale do rzeczy. Postawiłem w końcu do mechanika aby mi naprawił. Samochód stawiałem w takim owym stanie jak opsiałem czasem szarpał ale pracował normalnie. Mechanik po 2 miesiącach szukania odpowiedniej pompy, oddał samochód. Została wstawiona podobno ,,nowa" pompa i wymienione 2 wtryski które były padnięte. Auta nie odbierałem osobiście bo przebywałem zagranicą i nie mogłem być. Odebrała mi siostra i gdy mi odwoziła stwierdziła że coś jest nie tak niby idzie dobrze ale też brakuje mocy czasem nie reaguje na pedał gazu, więc wróciłem do kraju usiadłem za kierownicą. Jak go odpaliłem myślałem że dostanę zawału. Pod maską wydobywał się metaliczny dosłownie dźwięk tak jakby coś się mieliło w środku na wolnych obrotach przy dodaniu gazu już nie. Nadal auto gasło nadal brakowało mocy zrobiłem autem od mechanika 150km dosłownie, i samochód zgasł nie odpala, kręci auto ale nic. Mechanik który mi zrobił po fakcie jak zadzwoniłem powiedział mi że to są wałki rozrządu bo on sprawdzał i że są wytarte. Moje pytanie brzmi czy to możliwe? Czy samochód wogóle już nie odpala bo wałki siaddły? Tak jak mówiłem postawiłem pracował normalnie nie było tego mielenia pod maską a tylko wyjechał od mechanika to tragedia.- Audi 163 KM , BFC Brak przyspieszenia
ten czujnik cisnienia w kolektorze dolotowym to który? Turbina ogolnie musi chodzic bo jak padła to autobus ciezko bylo wyprzedzic bez rozpędu. Czasem ma zrywy ze idzie w miarę ładnie ale tak dalej to nie to. Pompuje od 2500-3000 i brak dalej ciagniecia. Spróbuje EGR odłaczyc i dam znac co i jak. EGR odłaczylem no i nic tak samo. Pompuje od 2500 do 3000 a potem pustka...- Audi 163 KM , BFC Brak przyspieszenia
Odpiąłem kostkę od przepływomierza przejechalem się i może delitkatna róznica na lepsze ale raczej idzie tak samo jak na podłaczonej kostce. Czyli przepływka sie zepsuła ? witam dziś sprawdziłem jakie błedy silnika ma moja Audi ma oto one: -522 Czujnik temperatury płynu chłodzącego -550 kontrola staru wtrysku -519 czujnik cisnienia w kolektorze dolotowym -18080- Błedy Audi a4 b6 2.5tdi
witam dziś sprawdziłem jakie błedy silnika ma moja Audi ma oto one: -522 -550 -519 -18080 Prosze o pomoc co to może być- Audi 163 KM , BFC Brak przyspieszenia
Witam mam problem od jakiegoś już czasu z swoją Audi nie ma wcale przyspieszenia. Zbiera się po mału. Turbina była po regeneracji jakiś czas chodziło normalnie ale tez bez rewelacji a teraz w ogole słabiutko idzie. Może ktoś wie co to może byc? Pozdrawiam- [ALL B6] Nie działajace hologeny i klakson
Tak jednoczesnie, jak niema to obydwu a jak sa to też dwie. Więc co mam zrobic?- [ALL B6] Nie działajace hologeny i klakson
Przekaźnik a gdzie jest on umiejscowiony?- [ALL B6] Nie działajace hologeny i klakson
Bezpieczniki sa ok. Zobacz zeby bezpiecznik był spalony to by sie wogole nie włączyło a tak sie włącza kiedy sie chce.- [ALL B6] Nie działajace hologeny i klakson
Witam mam taki problem czasem jest czasem niema Hologenów i sygnału(klakson). Przejade się gdzieś to mi cos przeskoczy i jest działa, jedno i drugie a jak zanika to i to. Co może być problemem? Proszę o odpowiedz.- [B6 AKE] Proszę o analizę logów
Witam jestem już po naprawie troche długo ale to moja wina bo nie miałem czasu. Więc tak siadł w nim sterownik koszt naprawy 900zł. - Problem z licznikiem