Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

d_adam

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez d_adam

  1. W miejsce katalizatora weszła rurka. EGR jest czyściutki, jakiś czas temu zaglądałem. Może jest zaślepiony albo coś ? Sam nie wiem
  2. Filtr ma 5,5 tyś km. Spróbuje przeczyścić przepływke i wstawie logi ponownie.
  3. Dobra, do rzeczy. Co sądzicie o przepływce bo na innym forum mnie straszą
  4. Byłem niedawno na poprawce w ASO Przy odbiorze stał na 50 ;-) (ma być 49-51) - chłopcy się postarali, no ale przed poprawką 76
  5. Katalizatora nie ma - wyciąłem jakiś czas temu. A dynamiki wydaje mi się że mu nie brakuje... Dość mocno się przycinają czy nie ma tragedii ? Który log o tym mówi i na co powinienem zwracać uwagę?
  6. Dziękuje bardzo Autko prawdopodobnie przekroczyło delikatnie 200 tyś Bardzo się ciesze, że pod maską tak samo zdrowo jak reszta No to teraz dozbierać troszke pozostało i wirusek
  7. Witam Proszę o zerknięcie w wolnej chwili fachowców co nie gra, co przydałoby się zrobić itp. Błędów brak. Nie wiem czy są wykonane dobrze. Statyczne są wykonane od razu po wejściu w engine-m... block oraz po przelaczeniu na basic settings, dynamiczne tylko po wejsciu w m... block bez basic - dobrze? Statyczne: Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45389.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45394.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45393.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45388.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45391.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45390.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45392.html Basic settings: Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45397.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45395.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45396.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45398.html Dynamiczne: Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45399.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45401.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45405.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45400.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45404.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45403.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/adam_45402.html
  8. Witam wszystkich Od niedawna jeżdze Leonem 1M Sport 1.9TDI i mam nadzieje, że znajde tutaj kilka pomocnych mi informacji Pozdrawiam, Adam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.