Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Darwek24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Darwek24

  1. Witam!!!! Błąd P0113 - Czujnik temperatury powietrza wlotowego 1 (G42) - Wysoki sygnał Czy ktoś może mi pomóc w zlokalizowaniu tego czujnika?
  2. Problem rozwiazany dzieki za zainteresowanie
  3. tak i jak to rozwiazac ?
  4. Witam!!! Mam vcdsa 21.3.0 i po podlaczeniu do samochodu laczy sie tylko gdy chce skanowac to wyskakuje mi cos takiego : Gateway nie obsługuje tej funkcji. Wie ktos jak to rozwiazac ?
  5. Darwek24 odpowiedział(a) na Darwek24 temat w 2.0TDI
    ok
  6. Darwek24 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam!!! A4B8 2.0 TDI Co sygnalizuje wypalanie DPF, świeci się coś na desce, czy trzeba samemu kompem go wypalić ?
  7. Darwek24 odpowiedział(a) na Darwek24 temat w Audi A4 B8
    ok
  8. Darwek24 odpowiedział(a) na Darwek24 temat w Audi A4 B8
    Nigdzie to nie dostepne tylko na złomie chyba
  9. Darwek24 odpowiedział(a) na Darwek24 temat w Audi A4 B8
    Ja pier**l.... podziękował
  10. Darwek24 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam!!! Wie ktoś może czy to ma jakieś numery, bo chce zamówić i nie znam numerów, do tej blaszki przykręca się schowek pasażera do deski rozdzielczej, przeszukałem cale allegro i nie mogę znaleźć A4B8
  11. Podziękowania dla kolegi steve69 w jego poście wszystko opisane, tylko u mnie mam wersje A4 poliftową i idzie jeden mikrofon, nie potrzebnie kupowałem, ale i tak wsadziłem i mam dwa ale jeden działa, bo idzie jedna wiązka tylko do mikrofonu, a błąd się pokazał bo tak przypuszczam, przy spolszczaniu menu nawigacji zostały wgrane domyślne ustawienia i błąd się pokazał wiec trzeba wejść w zielone menu i przestawić z dwóch na jeden mikrofon /diagnose/coding/ i tu znaleźć mikrofon i zmienić z 2 na 1 restart jednostki kasujecie błąd i sprawdzacie czy wrócił
  12. Darwek24 odpowiedział(a) na Darwek24 temat w 2.0TDI
    Juz wiem, wyciągnąłem przeczyściłem i założyłem i dobrze ze nie mam tych klapek w kolektorze wydechowym sterowanych elektronicznie najlepszy silnik CJCD
  13. Mikrofon ogarniety temat do zamkniecia
  14. Wzmacniacz wymieniłem
  15. Radyjko ogarniete zostaje mikrofon czekam na czesci
  16. zobacz sam co z tego ze imbus wymieniony jak masz 300 tys jak jeszcze psuje sie ta czesc druga czyli walek wyrabia sie gniazdo co sie ten imbus wklada, to i to Jak wyciagniesz to daj do regeneracji z dluzszym imbusem sobie zrob i spisz spokojnie (jak sie zepsuje to nic nie bedzie slychac stracisz poprostu cisnienie oleju i przejebane
  17. Dzięki za info czekam na części i działam
  18. Właśnie odłączyłem i mam błąd, ale teraz po lewej JESZCZE(po prostu jak odłączę ten mikrofon, to mam błąd po lewej i po prawej ) tylko gdzie idzie ta wiązka do drugiego mikrofonu ?Nie ma ani wiazki ani mikrofonu czary mary
  19. Wyciągnąłem ten moduł na lampki w podsufitce i tam jest tylko jeden mikrofon, a drugiego nie ma nawet kabli nie ma puszczonych do 2 giego mikrofonu , patrzyłem nawet pod podsufitką (nie ma wtyczki drugiej niebieskiej) tak jak na fotce, może on gdzieś indziej idzie wie ktoś, o co chodzi ? Może to taka wersja wyposażenia, ale nie powinno by być żadnego błędu tak mi się wydaje
  20. Czyli jak antena to szyba do wymiany ? Zamówię ten wzmacniacz może to to i mam jeszcze taki blad i wie ktoś może, gdzie on się znajduje dokładnie ?
  21. Czyli co tam padło wszystko wygląda dobrze nie grzebane, ten wzmacniacz padł ? Jak wyciągnąłem ten kabelek brązowy, co jest na fotce to radio przestało grać wsadziłem i dźwięk się pojawił co tam się uwaliło ?
  22. Gdzie ? Ma ona jakieś numery to zamówię ?
  23. A antena to jest ta na dachu rekin ? A wzmacniacz to to ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.