-
Dym i smród po włączeniu klimy
PO napełnieniu azotem leciało z parownika ( słyszalne po demontażu schowka i wiatraka) W 5h ze szwagrem rozebraliśmy cały kokpit-najgorzej było z wyjęciem całej obudowy od nagrzewnicy i parownika. Zamówiłem parownik dzisiaj o 15 zaczeliśmy montować i udało sie:) zostały 3 śrubki jutro pojade na azot i jak bedzie ok to napełnie R134, Jakby ktoś miał jakies pytania związane z demontażem deski rozdzielczej to służę pomocą, (swoją drogą mogliby zrobić ta obudowe dwukomorową skręcaną śrubkami wtedy do wymiany parownika wystarczyłoby zdjęcie schowka i wiatraka i rozczepieniu obudowy) pozdrawiam
-
Dym i smród po włączeniu klimy
skądś wyciek jest bo jak mi nabił czynnik chlodzacy to para szla a przy tym chlodziło jutro rozbiore schowek ---------- Post dopisany 08-07-2012 at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2012 at 20:38 ---------- coś takiego ujrzałem po rozebraniu wentylatora, jest tam sucho pewnie dlatego ze klima nie była używana conajmniej rok czasu a nie wiem ile poprzedni wlaściciel tak jeździł ---------- Post dopisany 09-07-2012 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 22:29 ---------- czy ktoś jest w stanie stwierdzić czy to parownik winien po tym zdjeciu? pozdrawiam ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- jak zdemontowac kokpit? jst wiele tematow podobnych ale zaden nie opisuje kroku po kroku, pisza ze w dzial warsztat sa fotostrony ale nic takiego nie znalazlem, zalezy mi na czasie zeby to rozebrac i zlozyc
-
Dym i smród po włączeniu klimy
Jak wywale deche to jak sprawdze czy parownik jest szczelny? wystarczy że podłącze np pod ciśnienie powietrza?
-
Dym i smród po włączeniu klimy
filtr wymieniłem niedawno na nowy a klima-men co to robił mówił cos o skraplaczu czy parowniku, dlatego ta para.. sam nie wiem
-
Dym i smród po włączeniu klimy
Witam gdy kupowałem auto klima nie działała ale nie przejmowałem się tym za bardzo. Ostatnio byłem napelnić klime aby sprawdzić czy w ogole działa. Gdy ją uruchomiłem to zadziałała jak należy a po chwili zaczął lecieć jakby dym, para i smierdziało z kratek nawet gdy klima była wyłączona. Klima-men powiedział ze trzeba wywalać całą deche żeby to naprawic i moje pytanie co trzeba tam wymienic i jak do tego sie zabrac:) zaznaczam że mam klimatronic
-
Prośba o analize logów
Witam, jakiś czas temu miałem stłuczkę i od tego czasu zaczęło sie psuć duzo w aucie. PO jakimś czasie padła turbina więc wymieniłem na regenerowaną w warsztacie. Teraz jak jadę to na każdym biegu od 2tys do 2,4tys słychać w okolicach schowka świst delikatny jakby nieszczelnośc, posprawdzałem wszystkie węże i na moje sa ok dodam że odczulem tez spadek mocy, zrobiłem logi dynamiczne oto one, Grupy: 004,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/blazej.kliks_79222.html Grupy: 003,004,006 - http://vaglog.rtnet.pl/blazej.kliks_79223.html Jeżeli ktoś jest w stanie rozwiązac moj problem to prosze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
yyy Właśnie zakupiłem Audi A4 B5 AVANT z silniczkiem AFN (1.9TDI), poprzednio jeździłem Audi 80 1.6 TD więc zamiłowanie do Audi trwa nadal ) W razie jakichkolwiek problemów będę liczyć na waszą nieocenioną pomoc Pozdrawiam wszystkich, wkrótce dodam jakieś fotki